Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 4.5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GLOCK 19 AYRINTILI BAKIM VİDEOLARI
Başta Hocamız sn.Lupusa ve poligonda bizden hiç bir imkanı esirgemeyen sn.poligoncuya,ustamız sn.göktuğa ve tabiki Kadir beye göstermiş oldukları ilgi ve alaka için çok teşekkur ederim.

Glock ile kavrama ve atış teknikleri;

[Resim: th_atteknikleri2.jpg]

Glock 19 sahra sökümü;

[Resim: th_glock19sahradkmkk.jpg]

Glock 19 sürgü sökümü;
[Resim: th_glock19srgskmkk.jpg]

Glock 19 Sürgü Montajı
[Resim: th_glock19srgtoplamakk.jpg]

Glock 19 Gövde Bloğu Sökümü
[Resim: th_Glockgvdedkmkk.jpg]

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
nsyuksel, sparus, ismicey
Eksiksiz ve cok guzel bir anlatim... Tebrikler... Devamini da dort gozle bekliyoruz. Ozellikle detayli sokumu cok faydali olacaktir...

Saygilar,

Alıntı

Sn.İlksurfer sürgü dökümü ve toplanması,gövde bloğu sökümü ve toplanması videolarımızda mevcut. 2 güne kadar gerçek kaliteleriyle foruma ekleyeceğim inş.

Alıntı

Elinize sağlık,uzun süredir beklenen bri videoydu. Teşekkürler...
ceruh demiş ki:SAnlatımı yapan şahsiyet şimdilik kimliğinin gizli kalmasını istediği için ismini veremiyorum.Video yayınlanınca kim olduğuna dair tahminlerinizi bekliyorum.Kendisine vakit ayırdığı ve bu değerli çalışmayı bizlere kazandırdığı için teşekkür ediyorum.

Yurttan sesler korosu,Konya yöresinden seslenmiş sanırım Smile

Alıntı

sandeman demiş ki:Elinize sağlık,uzun süredir beklenen bri videoydu. Teşekkürler...
[quote=ceruh]
SAnlatımı yapan şahsiyet şimdilik kimliğinin gizli kalmasını istediği için ismini veremiyorum.Video yayınlanınca kim olduğuna dair tahminlerinizi bekliyorum.Kendisine vakit ayırdığı ve bu değerli çalışmayı bizlere kazandırdığı için teşekkür ediyorum.

Yurttan sesler korosu,Konya yöresinden seslenmiş sanırım Smile

Smile Etliekmeğin harman olduğu yer...

Alıntı

Elinize, emeğinize gönlünüze, Glock'unuza, kameranıza sağlık Big Grin

Alıntı

Çok faydalı ve güzel bir video olmuş,devamını dörtgözle bekliyoruz.Bir şey dikkatimi çekti,üstad nasıl sevmiş okşamış öyle tabancayı,işte silah sevgisiSmile

Alıntı

Diger Videolar da sahane. Konuyu sabitledim. Gerci bunun DVD'sini yapip piyasaya surmek lazim. Eminim cok satin alan olurdu... Gercekten mukemmel...

Alıntı

Glock'un hem tetik kurulu, hem de tetik yayı boşaltıldıktan sonra sökülmesinin anlatılmasından, hiç bir atış tekniğinin diğerine yeğ tutulmaması ancak "tavsiye" niteliğinde ki son atış tekniğinin daha avantajlı olmasını zikredilmesinden, bunun yapılması esnasında "rakamsal ölçülebilirlik" sağlanması adına poligonun yan tarafında ki simetrik kaplamadan faydalanılmasından, bu videolarda bir Sn. Lupus tadı sezinlenmekte...
Eğer Sn. Lupus tarafından hazırlaşnmamışsa bile çok kaliteli ve tarafsız bir çalışma olduğu kesin.
Çok teşekkürler ve saygılar,

Alıntı

Emeği geçenlerin ellerine sağlık. Mükemmel bir çalışma.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi