Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Antalya veya yakın çevresinde poligon?
Sayın orpeus' un yazdığı gibi Özel Harekat Polisi' nin kulladığı poligonu kullanabilirsiniz. Arkadaşlarımla zaman zaman gidiyoruz. Yanınızda kağıt bantlardan kötürün hedefteki delikleri kapatmak için.

Alıntı

Sayın Sifu07 , tüfek atışları da yapılabilir mi? Bende ve bir arkadaşımda safir T-14 var.

Alıntı

Sn. SİFU07 ilgi ve bilginiz için teşekkürler. Fakat sivil şahısların silahı ruhsatlıda olsa emniyete ait bu poligonu kullanması yasak diye biliyorum ben. Ancak yazılı izne bağlı diye biliyorum. Bilginize.

Koskoca Antalya'da bir tane SİVİL POLİGON YOK ARKADAŞ YAAAA.... ÇILDIRICAM VALLAAAAA..

Alıntı

Sayın hopdedix,
Biz tabanca ile atış yaptık, tüfeğe izin verirlermi bilmiyorum.

Sayın suatbufe,
Poligonda görevli polisler varken onların izniyle atış yapıyoruz. Ben ve arkadaşlarım haricinde başka sivillerle de karşılaştım. Söylediğiniz gibi yazılı izine bağlı olsa bizlere izin vermezlerdi diye düşünüyorum.

Alıntı

Kemer - Kiriş'te bulunan Poligon'un telefon numarası varmı arkadaşlar? Bana iletebilirseniz sevinirim.

E-postam: elvishuseyin@yahoo.com

Alıntı

Antalya ili içerisinde poligon hala yok mu?
Az önce Duacıdaki yeri ve Kemerdeki yeri aradım, Duacıdaki telefona bakan arkadaş kapalı olduğunu söyledi, Kemer deki Mihri Bey'e ulaşamadım telefonla, son durum nedir Antalyadaki forum üyeleri, bi güncelleme yapabilir miyiz?

Alıntı

Kucuk bir duzeltme kabul buyurun;
"bi" degil "bir".

Saygilarimla...

Alıntı

Shy 
(03-06-2014, 06:25 PM)cos30 demiş ki: Kucuk bir duzeltme kabul buyurun;
"bi" degil "bir".

Saygilarimla...

Harflerin arasına kaçan tütün mamüllerinin sebep olduğu bir ( Smile ) durum, idare edin Smile

Alıntı

Antalya ve çevresinde poligon hala açılmadı anladığım kadarıyla Sad

Alıntı

Bildiğim kadarı ile Kemer bölgesinde bulunan poligon Eylül-Ekim gibi açılacaktı, ama arayıp teyit etmek lazım.Sad

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi