Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wilson Combat Supergrade
Yok efendim bu böyle olmayacak. Obama'ya bir mektup yazmanın vakti geldi. Ya bizi de ABD'ye alsın ya da Sn.İlksurfer'ı buraya göndersin. Big Grin Big Grin
Sn.İlksurfer'ın türlü güzelliklere sahip olması ve bunları bizimle paylaşması bir taraftan hoşuma gidiyorsa da öte yandan kıskançlıktan öldürüyor. Aman buna bir çare...

Alıntı

Sayın ilksurfer.Bir 1911'de,Wilson combat ile les baer,arasında fiyat ve kalite yönünden arasındaki fark konusunda bir bilginiz varmı acaba.Birde,Wilson combat'ı tercih nedeninizi (mesela,niye les baer değil gibi)öğrenmek isterim.Big Grin

Saygılar.

Alıntı

hahaha... Bu Wilson'un Supergrade modeli de kiskanilmayacak bir silah degil, size hak veriyorum... Su an mevcut custom 1911 modelleri arasinda herhalde en cok arananidir diyebilirim. Yenisini 6 ay sirada bekleyip aliyorsunuz. Atisa basladigim gunden beri hep arastirdigim, ve uygun firsat bekledigim bir modeldi. Ikinci elini cok cok uygun fiyata bulunca hemen atladim. Konu basindaki resimlerden de goruldugu uzere cok cok az kullanilmis. Sadece 2 sarjor mermi denenmisti. Boyle ikinci ele can kurban... Darisi tum silahsever arkadaslarimizin basina diyelim...

Alıntı

Sn. Sekerlioglu,

Wilson, Les Baer, Ed Brown hepsi cok iyi modeller. Ancak bunlarin hepsine sahip olan 1911 meraklilarinin hepsi bu konuda en iyisinin Wilson Combat Supergrade oldugunu soyluyorlar. Ben onlarin yalancisiyim. Hepsini deneme firsatim maalesef olmadi. Benim listemde Ed Brown Classic Custom ile Wilson Combat Supergrade son ikiye kalanlardi. Ikisinden birini alacaktim. Ama fiyat farkindan dolayi daha ucuz olmasi sebebi ile Ed Brown'a dogru kayiyordum. Tek fark soylendigine gore Wilson'un tetiginin daha iyi olmasiymis. Derken yukarida da soyledigim gibi Supergrade'in kullanilmisini Ed Brown Classic Custom'dan daha ucuza bulunca hemen atladim. Malum acik artirma sitelerinden aliyorum. Baslangic fiyatina almayi basardim. Herhalde bu aralar herkez Christmas alisverisinde hediye almaktan kendilerine firsat kalmiyor diye baska teklif yoktu ve baslangic fiyatina bana kaldi... Neyse sorunuzun cevabi dediklerine gore bu daha iyiymis... hahaha...
Saygilar,

Ed Brown ve Wilson
[Resim: 000_0599.jpg]

Alıntı

Sayın ilksurfer.Açıklamanız için, çok teşekkür ederim.

Saygılar.

Alıntı

Alıntı: Yazan İlksurfer
hahaha... Bu Wilson'un Supergrade modeli de kiskanilmayacak bir silah degil, size hak veriyorum... Su an mevcut custom 1911 modelleri arasinda herhalde en cok arananidir diyebilirim. Yenisini 6 ay sirada bekleyip aliyorsunuz. Atisa basladigim gunden beri hep arastirdigim, ve uygun firsat bekledigim bir modeldi. Ikinci elini cok cok uygun fiyata bulunca hemen atladim. Konu basindaki resimlerden de goruldugu uzere cok cok az kullanilmis. Sadece 2 sarjor mermi denenmisti. Boyle ikinci ele can kurban... Darisi tum silahsever arkadaslarimizin basina diyelim...

Bu cümle eminim birçok üyemizin tüylerini diken diken etmiştir tıpkı benim gibi Smile Smile

Alıntı

Ayni arkadasin diger 1911leri (Supergrade'i tavsiye eden)
http://s319.photobucket.com/albums/mm479...?start=all
Keske bunun dustugu kazani bulsam da ben de atlasam icine... Dusunun bu gurbet ellerde ilksurfer arkadasiniz ne gariban kaliyor yani... Big Grin Big Grin Big Grin

Bunlar da digerleri
[Resim: 21GunSalute.jpg]
[Resim: 2005-02-12_182035_Colts.jpg]
[Resim: flag.jpg]

Alıntı

Sn ilksurfer,

Hayirli ugurlu olsun,
Oralardan buralara bizleri paylasimlarinizla bilgi sahibi ediyorsunuz, mutlu ediyorsunuz.

Cok tesekkurler,

Alıntı

Rica ederim... Bir sayfa onceki yazima yeni resimleri ilave ettim. Bir bakin isterseniz...

Alıntı

Güle güle kullanın Sayın İlksurfer...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi