Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nihayet...
Selamlar!
ghots tr02 tabancama,her ihtimale karşı kaliteli şarjör edinme derdine düştüm bu aralar, bu sayfada 12. mesajda benim şarjorümün hançer light üzerindeki durumundan bahsetmiştim, birkaç model denemek hangi tabancanın şarjörü tabancama uydurulabilirse piyasada bulunan kaliteli bir şarjör alıp uydurmayı düşünüyordum, ilk etepda uydurulabilecek şarjör denemeleri için, tabancamın sürgü yakalama kolunu söktüm. biraz uzun olmasına rağmen sarsılmaza uygun meggar şarjör alıp silahıma uyarlayıp yedekte bulundurmayı düşünüyordum, denemek için arkadaşımın sarsılmaz 15 şarjörünü istedim, mandal izlerini genişletsem bile tam uyumun zor olacağını gördüm,şarjörü elimle tuttugumda yataga mermi verip dışarı atabiliyor fakat şarjörün uzunluğunun yanında sürgü yakalama özelliğinden de vazgeçmem gerekiyor, bunun üzerine kuzenimin bhp şarjöünü denedim, boyları aynı alt taban açısı farklı, tırnak izleri genişletilirse ve üzerinde biraz işlem yapılırsa olabilir ama o da alt tarafın acısından dolayı emanet gibi görünüyor ve sürgü yakalama özelliğinden feragat etmek gerekiyor, baretta 15 şarjörlein resimlerine baktım şekil oalarak benziyor ama boyları nasıl bilmiyorum.
Sn. Cengizhan! sormak istiyorum, silahıma bire bir uygun alternatif şarjör var mı, yeni şarjörler herhangi bir modelden esinlenme mi, tamamen özgün tasarım mı , eğer yoksa üstadlarımıza ve ghost kullanan arkadaşlara sormak istiyorum, bir kaç küçük işlemle silahıma uyum sağlayacak bir model şarjör var mıdır varsa nelerdir?
sevgiler saygılar.

Alıntı

Dr Akdal tarafından yapılan açıklamara göre metal şarjöre geçiş yapıldığını ve ömür boyu garanti verildiği yazıyordu. Bende bu sebeple yarın tr-2 almayı düşünüyorum.
Uğraşmanıza gerek yok metal şarjörle değişim yapıyorlar

Alıntı

Sn hakan! mesajımı dikkatli okursanız, yeni şac sarjörlere alternatif aradığımı anlarsınız. ayrıca geçmiş konuları takip etmiş olsaydınız plastik şarjörlerimi değiştirmek için silahımı gönderdiğimi ve şac şarjöre gectiğimi görürdünüz, diyeceksiniz ki neden şarjör değişimi için silahı gönderdiniz şarjör istemediniz, geçmiş konulara bakarsanız bunun sebebini de öğrenebilirsiniz.
silahınız şimdiden hayırlı olsun.

Alıntı

SAYIN CİHAN54

Şarjörümüz kendi tabanca dizaynına uygun olarak üretilmekte olup,tamamen farklı ölçülere sahiptir.Ancak benim tavsiyem gönül rahatlığı ile bizim sac şarjörlerimizi kullanmanız olacaktır.
Geldiği nokta itibari ile diğer şarjörleri aratmayacak kalitededir.
Saygılarımla,

cihan54 demiş ki:Sn hakan! mesajımı dikkatli okursanız, yeni şac sarjörlere alternatif aradığımı anlarsınız. ayrıca geçmiş konuları takip etmiş olsaydınız plastik şarjörlerimi değiştirmek için silahımı gönderdiğimi ve şac şarjöre gectiğimi görürdünüz, diyeceksiniz ki neden şarjör değişimi için silahı gönderdiniz şarjör istemediniz, geçmiş konulara bakarsanız bunun sebebini de öğrenebilirsiniz.
silahınız şimdiden hayırlı olsun.

Alıntı

SAYIN HAKAN30

Göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya cok teşekkür ederim.İnşallah sizi mahcup etmeyeceğiz.Her türlü istek ve önerilerinizi severek dinleyeceğimizden emin olabilirsiniz.
Saygılarımla,

hakan30 demiş ki:Dr Akdal tarafından yapılan açıklamara göre metal şarjöre geçiş yapıldığını ve ömür boyu garanti verildiği yazıyordu. Bende bu sebeple yarın tr-2 almayı düşünüyorum.
Uğraşmanıza gerek yok metal şarjörle değişim yapıyorlar

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi