Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
COLT USA American Freedom Bicentennial Set (1776-1976 Limited production)
Atesleyin efendim biz yapamiyoruz bari siz yapin. Veya hic belli olmaz benim isim,belki ileriki yillarda sirf bu silah icin permi hakki satin alip Amerika'dan bu silahtan bi tane alip donerim. Smile Zaten tahmin ettigim gibi cok pahali degilmis Amerika'da butun seti $4, 800 gibi bir meblagya bulmak gayet mümkün-müş netten gordugum ilanlar kadariyla. Smile

Siz Amerikonya'da yasayanlar olarak bir hayli şanslısınız. Smile

Onu da yapamazsam memleketten 6 inç namlulu bir Colt Python bulup yurtdisindan da duz tambur-top-toplu alip onu ayni bu model gibi once siyah menevis sonra biraz Turklestirerek ayni bunun gibi iyi bir ustasindan islemeler yaptirip kabzeyi de bulamazsam belki Sn. kozluoglu gibi usta bir ustaya yaptirip kabzadaki gumus armasini da belki orjinali gibi degil de daha boyle Turk motifleri ile yaptirip en azından kendimi tatmin etmis olurum. Smile (Python da bulamazsam en azindan bir Gumusay' a yaparim amac zaten tatmin, kafaya koydum valla Smile ) Ama sanmıyorum zaten bulurum galiba Smile )

Butun bunlar cok zor gibi gorunse de aslinda istenirse olacak seyler... Smile

Bu arada efendim; yeni fotograflar cekmenizi rica ediyorum sizden, bos zamaninizda bol bol atarsaniz sevinirim.Smile

Unutmadan; şu "gümüş kursunlari" da cok merak ettim dogrusu, onlarin fotolarini da atarsaniz mutlu olurum. Smile

Saygilarimla... Tesekkur ederim.

Alıntı

Sn. İlksurfer fotoğrafları malesef görüntülenmiyor. Photobucked - resimler taşınmış yada silinmiş şeklinde uyarı veriyor. Mümkünse fotoğrafları -en azından bir bölümünü- tekrar yükleyebilir misini?

Saygılar.

Alıntı

Sn. İlksurfer fotoğrafları bende görmeyi çok isterdim, Ayrıca acaba bu eski konulardaki görsellerin kaybolmasını önleyebilecek bir çözüm varmıdır ?
Teşekkürler.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi