Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
COLT USA American Freedom Bicentennial Set (1776-1976 Limited production)
Mükemmel, tek kelime ile mükemmel !
Söze gerek yok, sadece keyfini çıkarmak lazım...

Alıntı

Alıntı: Yazan Lupus
Mükemmel, tek kelime ile mükemmel !
Söze gerek yok, sadece keyfini çıkarmak lazım...
+1.. Some guys have all the luck Smile

Alıntı

Güle güle kullanınız.

Alıntı

Kimse yanlış anlamasın ama ben hayatımda ilk kez birşeyi bu kadar kıskandım.Nazar değmesin üstad.Çok şanslı birisiniz..

Alıntı

--Sn. ilksurfer ben anti glück er değilim ama Sn.Altunhan a tüm içtenliğimle katılıyorum HOŞGÖRÜNÜZE sığınarak bir benzetmede bulunmak istiyorum-- Kabak tatlısının üstüne zeytin konulmuş-- gibi olmuş o glück oraya olmamışCoolBig Grin

Alıntı

Hahaha... Eeee kuzguna yavrusu guzel gelirmis malum. O da bizim ilk ve tek goz agrimiz ne yapalim... Neler gelip gecti ama belimizde hala o. O yuzden ayri bir guzelligi var ne diyeyim... Ama yorumlarin hepsine de guldum, eksik olmayin...

Sevgiler,

Alıntı

Sn.ilksurfer doğru söylediniz bizim buralardada şöyle derler"karga yavrusunu şahinim diye severmiş Cool"uzaklara syglr,slmlr.

Alıntı

Bu arada Single Action Army Colt'daki pasi gidermeyi basardim. Biraz Benelli'nin deterjani, biraz WD40, 4 kulak kurdanindan sonra gayet guzel temizlendi. En son da Hoppe's 9 pas onleyici uyguladim. Bakalim pasi durduracakmi...

[Resim: ff37d96d.jpg]
[Resim: 522301b8.jpg]
[Resim: a72791ec.jpg]
[Resim: 99becfc7.jpg]
[Resim: 963971a9.jpg]
[Resim: 394b2aa3.jpg]

Toplularin toplu resmi. En sondaki ufaklik yegane ise yarayani ve Glock'dan sonra en cok tasidigim silahim...

[Resim: ba483995.jpg]
[Resim: 11fb27ff.jpg]
[Resim: 4fc15314.jpg]

Alıntı

Biz bisiklet diye ağlarken insanlar ferrarilerle geziyor.. Sad

Güle güle diğer sizden sonraki nesillere aktarmanız dileği ile..

Hayırlı olsun.

Alıntı

Olağan üstü, mükemmel, fevkaladeninde fevkinde. Söyleyecek söz bulamıyorum. Beni de alın yanınıza. Sad

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi