Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Profesyonel TT'ler
Büyük geçmiş olsun. CO2 tabancaların namlu gaz çıkış basıncını avuçta ölçmemek gerektiğini hep birlikte yaşayarak görmüş olduk. Smile

Sinirlere zarar vermemiş olması da büyük şans öte yandan. Oyuncak deyip de geçmemek gerekiyor. Oyuncak gibi olsa bile her silah büyük hasar yaratabilme potansiyeline sahip işte.

Alıntı

Tekrar geçmiş olsun Sn. tt. Eğer aynı mesafeden Sn. redfin'in Zoraki'si ile deneseydiniz, ufak bir pencere açılacalmış demek diye düşünüyorum.

Sevgiler..

Alıntı

Geçmiş olsun Sn.TT.

Alıntı

Sevgili TT,

Büyük geçmiş olsun, gördüğümüz gibi 5mm yanına nişan almış olsa idin sinirleri vurma ihtimalin varmış, ama Allah'tan ehil ellerde güzel bir müdahale ile ameliyata gerek kalmadan çıkarıldı...

Özellikle evde çoluk çocuk var ise, CO2 tabancanın neredeyse bitmiş tüp ile verebileceği hasarın (hiç tahmin edemeyeceğimiz şekilde) farkında olarak önlem almak gerekli. Silah güvenliği sadece ateşliler ile başlayıp bitmiyor.

Tekrar geçmiş olsun diyorum, Alah acil şifa versin, çabucak iyileşsin dileklerimle...

Alıntı

Geçmiş olsun Sn.TT. Aynı gün, küçük bir operasyon da ben geçirdim.

Alıntı

Cok gecmis olsun Sn TT.

Alıntı

Geçmiş olsun Sn.TT

Alıntı

nutkey demiş ki:...Tekrar geçmiş olsun Sn. tt. Eğer aynı mesafeden Sn. redfin'in Zoraki'si ile deneseydiniz, ufak bir pencere açılacalmış demek diye düşünüyorum.
...

Kesinlikle..

Tüpün bitmek üzere olması sayesinde ucuz atlatıldı bu kaza. Tüp dolu olsaydı, yine de pencere açılırdı.

Bu arada Zoraki Hp-01, 12 metre mesafeden ahşap kapıya küt uçlu pellet ile 5 mm derinliğinde bir delik açabiliyormuş. (Tarafımdan, evin koridoruna konulan hedef ıskalanmak suretiyle bizzat denenmiştir. Hanıma kapıdaki deliği nasıl izah edeceğimi halen düşünmeykteyim)

Yakın mesafeden el gibi bir organı rahatlıkla delip geçebilir.

Dediğim gibi, havalı da olsa, CO2 tüplü de olsa, hiç bir silaha oyuncak muamelesi yapmamak gerekiyor.

Alıntı

Herkese çok teşekkürler...

Alıntı

Geçmiş olsun. Peki eline kuru sıkı tabancayla ateş edip, barutun delip parçaladığı ve simsiyah olan avucunu temizlemek için limon kullanan varmı merak ettim. Saygılar..

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi