Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 5 Oy - 3.8 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Armsan/Armtac RS-X2
Sn. Turkmenoğlu, ben anlayamadım. Yani, bu silahı almak isteyenin cebinden çıkacak para 2450 lira mı, yoksa başka ekstra bir ödeme mi var?

Alıntı

Sn Murata;

Bu silahı forumdan bir arkadaş almak istese idi cebinden çıkacak para 2450 tl olacaktı, üzerini ben tamamlamış olacaktım.
Ekstra bir ödemenin lafı geçmedi ki Sn Murata.

Dediğim gibi kendim almaya karar verdim. Nasip olursa alınca fotoğraflarını paylaşırım.

Saygılarımla

Alıntı

Hayırlısı olsun. S.novanın bir de sizin elinizdeki testini merakla bekliyorum.

Saygılar.

Alıntı

(04-01-2010, 09:50 PM)Borz demiş ki: Merhaba,
Armsan-Armtac RS-X2 'yi yakından inceleme imkanım oldu.
Elbette kaliteli olduğunu söylemek herkesce göreceli bir kavram. Ama mevcut yerli silah sanayinde pompalı sistem ile çalışan yivsiz tüfekler segmentinde değerlendirdiğimde son derece başarılı bir üretim olarak görüyorum.

Forum yazarlarından ve kullanıcılarından tüfeğin dış kaplamasına dair bir kaç olumsuz yaklaşımı görünce bunun nedeni ile ilgili bir elektronik posta ilettim oldu firma yetkilisine. Aldığım cevap :

Öncelikle ilginize çok teşekkür ederiz.
1)Tüfeklerimizde krom kaplama yöntemi uygulanmaktadır. Bu tür boya dökülmeleri tamamıyla kullanıcı hatasıdır. Tüfeğin gerek nemli ortamda bırakılıp saklanması gerekse yanlış bakım süreçleriyle karşı karşıya kalması boyanın dökülmesine sebep olur.
2)Boya kullanmadığımızdan dolayı tüfeğiniz herhangi bir kimyasalla etkileşimde bulunmamaktadır. Tüfeklerimiz tamamen krom kaplamadır.
3)Tüfeğinizi fabrikamızdan alsanız bile maalesef krom kaplamayı değiştiremiyoruz.

Mantıksal bir yaklaşımla makul sayılabilecek bir açıklamalar silsilesi. Ama en nihayetinde bizler tüketiciler olarak daha ince eleyip sık dokuyoruz.

Bu arada bu ilk mesajımlada siftah oldu.
Selamlar.

Yazınız son derece aydınlatıcı olmuş öncelikle emeğinize sağlık, alım listemin başında bulunan markayı bu sayede eledim

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi