Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 5 Oy - 3.8 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Armsan/Armtac RS-X2
Elinize kolunuza sağlık,uğraşmışsınız ve değmiş.
Işık ve sevgiyle...

Alıntı

Alıntı: Elinize kolunuza sağlık,uğraşmışsınız ve değmiş.
Işık ve sevgiyle...
Teşekkürler Sn. sandeman
Alıntı: Ellerinize sağlık Sn.ESESSENG. Gerçekten güzel ve ayrıntılı bir çalışma olmuş. Keyifle iyi günlerde kulanmanız dileği ile..
Saygılar.
Teşekkürler Sn. alpago
Alıntı: Paylasim da ,resimler de,tüfek de cok güzel sn.Esesseng.Tekrardan hayirli olsun.
Silahin boyasi hakkindaki görüsleriniz nelerdir?
Teşekkürler Sn. Altunhan
Silahın boyası hakkında sizinle aynı düşüncelere sahibim ipeksi bir dokunuş hissi uyandırıyor insanda yani çok kolay çizilen sanki siyah pudra ile boyanmış gibi bir hali var.
Aslında boyasından hiç memnun değilim sanırım taktik modellerde bu böyle (Armsan için) y.oto kullanan arkadaşlarım var boya problemleri yok.
Fakat silahın genel durumundan çok memnunum enson 57gr. dolularla çalıştım harika harika harika. Müthiş bir güven duygusu var silaha karşı şimdi top mermisi atsa gözümü bile kırpmam atarım modundayım.
Elindeki silahın neler yapabileceğini bilmek ve silahına güvenebilmek nederece önemlidir bilirsin.
Benim pump action konusunda fazla tecrübem olmamakla birlikte yerli düşünenlere kesinlikle tavsiyemdir.
Birde tacticool hastalarına (Sn. turan tactical'e ithaf olunur)

Alıntı

Sayın ESESSENG,bu güzel paylaşım için teşekkürler.Ayrıca bu kadar alet,edavatı sığdırdığınız için'de tebrikler.SmileSmileSmile

Alıntı

Muhteşem bir çalışma ve emek,tebrikler.
Zaten bu tüfeği çok beğenen birisi olarak,hele bu ilavelerden sonra hayranlığım iyice arttı.
Tekrar tebrikler ve iyi günlerde kullanmanız dileği ile...

Alıntı

Teşekkürler Sn. şekerlioğlu ve Sn. cdmsubaru daha iyileri sizin olması dileğiyle.

Alıntı

İyi bir çalışma bende tüfeği parçalarına ayırıp inceleyerek foruma sunmak istiyorum. Ancak bir daha taparlayamam diye korkuyorum

Alıntı

Gerçekten detaylı ve emekverilmiş bir calışma yapmışsınzı elinize sağlık. Yerli pompalı olarak beğenerek yakından takip ettiğim bir tüfek. Sizin tacticol çalışmalarınız ile daha da güzel gelmeye başladı gözüme Smile

Saygılar...

Alıntı

Boya ilk görünüste cok hos geliyor insana.Ama ben daha önce hic bu kadar hassas bir silah boyasi görmedim.Kuruski silahlarin boyalari bile bundan iyi.Bu tüfeklerden almak isteyenlerin fabrikayla görüsüp baska bir boya ile boyatmalarini tavsiye ediyorum.

Alıntı

Emeğinize sağlık, güzel bir paylaşım olmuş.

Alıntı

Teşekkürler Sn.ombra, Sn. L@stmohik@n ve Sn. kyucel

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi