Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2.El Toplu Tabancada Nelere Dikkat Edilmeli
Bazı revolverler de horoz düşürme manipülasyonu yapıldığı esnada horoz ve tetiği aynı anda bıraktığınızda tetik ve horoz yarı yolda kilitlenerek kalıyor, sanırım bu da bir kusurun göstergesi (mi acaba?)

Alıntı

Konuyu canlandırmak bana nasip oldu. Herkese selamlar.

Ankara'da ikamet ediyorum. Edinmek istediğim modeller genellikle MKE tarafından ithal edilmediği, yakın bir zamanda da ithal edilme ihtimali olmadığı için ikinci el almayı düşünüyorum.

Kaptırmatörlerin gazabına uğramadan temiz ve hesaplı bir revolver edinmek için nasıl bir yol izlemeliyim?

Saygılar.

Alıntı

Gönülde 4" 686 yatar ama bana göre keyifli atış için model 38 spc yeterli . Fiyatıda uygundur (1000-1500 TL)
.357 magnumla atış yapın sizi nasıl dövdüğünü görün öyle karar verin.

Alıntı

Sn hakan30 tavsiyeniz için teşekkürler. Benim gönlümde 686'dan ziyade 4 yada 6 inchlik bir 586 var. Zaten ülkemiz şartları malum, kısıtlı istihkak ile fazla dayak yemem diye düşünüyorum.

Alıntı

586 için işiniz zor, zaten az satıldı, 686 ise ondan daha çok sayıda var, ayrıca memlekette (neredeyse) herkes şarjör kapasitesine takıldığı için revolverler son yıllarda oldukça hesaplı fiyatlara inmiş durumdalar.

.357 ile öyle gidip bir-iki kutuyu atıp, eve elleriniz sızlamadan gelmek te zor, tecrübeyle sabittir.
Fakat kalitesi şüpheli .38lik yerli mermi alacağıma, gider ithal .357 alır kenara koyardım, ayrıca söyleyeyim...

Alıntı

Dostlarım konu açamıyorum. Bu nedenle buraya yazmayı uygun buldum .Yurt dışına çıkacağım için yaklaşık 20 yıldır sahibi olduğum model 686/3 silahımı devredeceğim.Silah ile çok az atış yaptım. cnrbt nickli kardeşim silahımı biliyor. İlgilenenler buraya mesaj atarlarsa iletişime geçebiliriz.

Alıntı

Mod 686/3 silahımın namlu uzunluğu 2.5 inç tir. Yukarda belirtmeyi unutmuşum ,kusura bakmayın.

Alıntı

Sayın Cahar hayırlısı olsun. Silahı yakından görmüş ve atış yapmış birisi olarak son derece temiz bir silah.

İlerleyen günlerde,hafta başı olma ihtimali yüksek;konu açma yetkisi sebebi ve resim yükleme ile ilgili yardımcı olmak adına satılık ilanlarına ayrıntıları ile tarafımdan eklenecektir.

Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi