Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MKE'den Silah Alırken
Sn gogo,

Nakit taşımayınız. MKEK'den nakit para ile alım yapamazsınız.
Ancak kredi kartı ve banka havalesi / EFT ile alışveriş yapabilirsiniz.

Saygılarımla

Alıntı
6 üye teşekkür etti:
ilksurfer, 1905sss, gogo, tirendaz, Gazanfer, tanerzorlu01
Merhabalar. Aranıza yeni katılıyorum ve merak ettiğim bir konuyu sizlere danışmak istiyorum. Mke' de ki satışta olan silahların fiyat farkını merak ediyorum. Örneğin Canik Tp9 Sf elite s modelinin siyah rengi 4000 TL iken lak siyah 2600TL. Fakat Canik'in kendi sitesinde lak siyah diye bir renk seçeneği yok. Bu durum nedir? Neden bu kadar fiyat farkı vardır?

Alıntı

Sn. m_ym,

Aslında aynı silahların kampanyalı! fiyatları, üşenmeyin şu aşağıda linkini verdiğim başlığı baştan sona okuyun, şaşırtıcı bilgiler bulacaksınız.

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...?tid=14637

Saygılarımla,

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
Fatihozturk, tanerzorlu01
6 taksit iyi imkan. Hala geçiyor mu o taksit imkanları?

Alıntı

Tekrardan merhabalar,cuma günü CZ75B mi MKE den satın almış bulunmaktayım.Tekrardan bir güncelleme mahiyetinde alımı paylaşayım.
İçeri girdiğimizde ön tarafta yerli satıcıların bölümleri var ithal tabanca alımı için sağ taraftan içeri girip ithal silah kısmına başvurumu yaptım.Bu arada içerideki camekanda internet sitesinde olmayan HS markalı tabancalarda vardı ve anladığım kadarıyla ithalatı daha yeni yapılmış ancak siteye koyulmamıştı.Başvuruyu yaparken mermi markasını belirtmemiştim direk MKE olarak yazmışlar onu vezneye gitmeden fark ederek başka marka olarak 1000 adet şeklinde güncelledim.Ödemeyi nakit,kredi kartı veya havale olarak yapabiliyorsunuz.Nakit ve havale bankosu oldukça sakin ancak kredi kartında önümde 34 kişi bekliyordu.8 adet kredi kartı çekip ödeme yapanı gördüm.Yaklaşık 30-40 dakika sonra adım ekranda çıktı ve ödemeyi yapıp bu sefer fatura kesilmesini bekledim.10 dakika sonra da faturamda kesilip depoya yönlendirildim.Burda faturanın alt nüshasını teslim edip imza karşılığıyla beraber tabancama ve mühimmatıma kavuşmuş oldum.Daha sonra deponun arka sağ çaprazında bulunan poligona geçip silahı denemek istedim.Oradaki arkadaşlar herhalde yoğunluktan bunalmış olacaklar ki nişan bile aldırmadan arka arkaya atıp çıkmanızı istiyor.Burayı da kullanmak için 20 TL(kendi fişeği kullanlar için) verdikten sonra işimiz bitiyor.

Saygılarımla.

Alıntı
9 üye teşekkür etti:
demirci57, 1905sss, lenduha, tirendaz, efe1753, XXAHMETXX, drmehmet, KESKİNN, tanerzorlu01
(24-09-2018, 01:09 PM)gogo demiş ki: ...Nakit ve havale bankosu oldukça sakin ancak kredi kartında önümde 34 kişi bekliyordu...

Sn gogo öncelikle yeni silahınız hayırlı olsun.

Yukarıdaki güncel bilgi için de teşekkürler. Çok değil, daha 1 ay kadar önce MKEK'den bir yetkili sadece nakit ve kredi kartı ile ödeme yapılabileceğini telefonda teyit etmişti. Sessiz sedasız nakit almaya dönüş yapmışlar demek.

Saygılarımla.

Alıntı

(24-09-2018, 02:25 PM)lenduha demiş ki:
(24-09-2018, 01:09 PM)gogo demiş ki: ...Nakit ve havale bankosu oldukça sakin ancak kredi kartında önümde 34 kişi bekliyordu...

Sn gogo öncelikle yeni silahınız hayırlı olsun.

Yukarıdaki güncel bilgi için de teşekkürler. Çok değil, daha 1 ay kadar önce MKEK'den bir yetkili sadece nakit ve kredi kartı ile ödeme yapılabileceğini telefonda teyit etmişti. Sessiz sedasız nakit almaya dönüş yapmışlar demek.

Saygılarımla.

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.

Evet durum biraz değişken.Havale/eft ile ödeme yapan pek olmayınca ve biraz da millet homurdanınca boşta duran veznedar da kart ile ödeme almaya başladı.Bu arada kredi kartına taksit yapılmıyor.Bu durum da değişirse güzel olur.

Saygılarımla

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi