Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glock Nasıl Çalışır?
Efendim
Cahilliğimi hoşgörün yakında bir glock 19 gen 3 üm olacak...Glock larda tetik düşürme nasıl oluyor? Hep duyduklarımız boşa tetik düşürülmez iğne kırılabilir bu yüzden horoza parmağınla bastırmak suretiyle tetiğe yavaşça basarak kontrollü bir düşmenin sağlanması gerektiğiydi...Lakin bu meretin horozuda yokSmile
Saygılarımla

Alıntı

Sn. victorinox

Bu konularda pek bilgim yok ama sanırım bir adet snap caps işinizi görebilir.

Alıntı

Sn victorinox,

Kuru tetik düşürmeyle alakalı sorunuzun cevabı aşağıdaki forum sayfasında vardır.

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...237&page=8

Saygılarımla

Alıntı

Alıntı

İşte bunlar hep Glock' un marifeti...

Elinize emeğinize sağlık Sn lupus...

Saygılar

Alıntı

İmkanı olan herkesin envarterinde olması gereken silah. Çok yol katetti.Helal olsun.

Alıntı

İDEF 15 fuarı ziyaretinde Mend Savunma Glock stantında bulunan kesitleri açılmış tabancayı inceme fırsatı buldum. Bu incelemeyi fuarı ziyaret edemeyen üyelerimiz için videoya aldım belki faydası olur.

Saygılar.

Alıntı

Soruyu yazacak uygun konu bulamadım. Daha doğrusu birçok konu ile ilgili yazılan mesajlar sonlarda değiştiği için buraya yazmak durumunda kaldım. Şimdi ben glock gez ve arpacık değiştirmek istiyorum. Gece görünen türden olsun hem onlar metal diye biliyorum. Gez ve arpacık değişimini nerede yaptıracağım? Şimdiden teşekkür ederim değerli vaktini ayırıp cevap verenlere...
Saygılarımla

Alıntı

Glock tetiği ve özellikle reseti konusundaki bence en iyi video. Bazı videolarda konnektördeki o hafif acının azaltılması ile tetik ağırlığının azaldığından bahsedilir, kesinlikle yapılmaması gereken müdahale olduğunu burada çok iyi bir şekilde anlıyorsunuz.

Saygılarımla.

Alıntı

Sn. Karakoc, soruyu yazmadan önce forumu aradığınız bilginin olup olmadığı ile ilgili araştırsaydınız tam da aradığınız işlemin daha önce;

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=9858

konu başlığı altında, Sn. Alperka tarafından yapıldığını bulur ve sonuçlarının detaylı fotoğraflarına ulaşabilirdiniz. Yukarıdaki konunun sadece ilk mesajını değil, devamındaki mesajlaşmaları da detaylıca okumanızı tavsiye ederim, zira daha sonraki mesajlarda Sn.ilksurfer'ın da katılımıyla karşılaşılabilecek problemlerden ve bu problemlere karşı alınabilecek önlemlerden de bahsedilmiş olup, bu bilgilerin işinize yarayabilecek türden olduğunu düşünüyorum.

Yukarıdaki konudaki gibi nişangah setini tedarik ettikten sonra kendiniz kolayca yapabilirsiniz. Kendiniz yapamazsanız herhangi bir silah tamir dükkanına götürürseniz ustalar gerekli değişimi yapacaktır. Nişangah değişiminden sonra sıfırlama konusunda endişeleriniz varsa kendiniz uğraşmayın bir ustaya yaptırın ya da çevrenizdeki deneyimli bir silahseverle poligona giderek bir kaç atış ile sıfırlamayı gerçekleştirin. Bir ustaya götürmeye karar verirseniz ve İstanbul - Anadolu Yakası'nda ikamet ediyorsanız, Kosova Silah - Serdar Aktaş usta en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Tel: 0216 329 59 16.

Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi