Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Astra mod 4000
04-01-2010, 07:08 PM
RE: Astra mod 4000
Bugün çok yakın bir arkadaşım, evrak işlerini bitirip noterden devrini aldı.
Tabancanın yüzük kısmını bile sökemedim Big Grin
Bilen arkadaşım varsa, detaylı sökümünü anlatabilir mi?

NotConfusedn. İlksurfer'in verdiği söküm planıda işime yaramadı, beceriksizlik bende de olabilir Big Grin
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
04-01-2010, 07:16 PM
Sn durango ;

Sn ilksurferin verdiği şemada hiç bir eksik yok. Biraz daha çalışma yeterli. Smile

Bedava peynir; sadece fare kapanında olur.....
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
04-01-2010, 07:25 PM
Sn. Okinal, beceriksizlik bende kabul Big Grin
Tabancayı sökmemi rica etti, bende daha önceden sökmediğim bir tabanca olduğu için, sitedeki bu konu aklıma geldi. Açtım sayfayı, 1. resimdeki namlunun terse dönmesi ve emniyet mandalının olması gerektiği pozisyona aldım. Fakat 2. resimdeki gibi yüzüğe bastırıp çevirdiğimde ise hiçbir sonuç alamadım.
Kendisine hiç göstermesini istemeden tabancasını verdim ama yarın tekrar denicem. Sökemezsem öğreticek artık Big Grin
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
06-01-2010, 10:55 PM
Sökümü kısaca ben tarif ediyim, sonra benim gibi helak olmayın Smile

Ön taraftaki yüzük ve yayı sökmek için yüzüğün ortasındaki halkaya (Namlu ve yüzük arası) bastırıp yüzüğü çevirin. (Burada düştüğüm hata yüzük ve ortasındaki parçayı tek zannederek sadece yüzüğe bastırdım. Ortasındaki halkayı ittirmek bir bıçaktan faydalanabilirsiniz.)

Namluyu sökmek için, tabancanın sağ kısmında sürgü ve gövdede bulunan iki çizgiyi üst üste getirin. Namluyu çevirerek yerinden çıkartın.

Saygılar...
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum Atla:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

İletişim | TabancaTufek.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafifleştirilmiş Sürüm | RSS