Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smith & Wesson ASP 9mm
Arkadaşlar,

Bu silahla ilgili ayrıntılı bilgisi olan var mı aramızda...Silahı çok ilginç buldum..Tahmin ediyorum enteresan bir hikayesi olmalı???

Sevgiler

Alıntı

Sn. Kaya,

Evet, bu sıralar tatilde olmamdan..ve tabanca dünyasına gözlerimi yeni açmamdan kaynaklanan heyecanın yarattığı bir durum her halde...
Resimi tekrar bulup yollamaya çalışacağım

Sevgiler

Alıntı

Sn.Kaya,

Resmi yolluyorum

Sevgier

Eklenti Dosyaları Resim(ler)

Alıntı

Arkadaşlar, aşağıdaki linkden, silahla ilgili herşeyi öğrenebilirsiniz.

http://asp2000.webeden.co.uk/

Alıntı

Sayın Lupus,

Silah hakkındaki sizin düşüncelerinizi öğrenmek isterim....
Tabi burada bulup-bulamayacağımızı hiç sormuyorumSad

Sevgiler

Alıntı

Silah tam bir '' Form follows function '' mantığına örnek.
o yıllardaki değişik savunma konseptleri gözetilerek, taktik dolum zamanlarının ayarlanması için, tüm mermileri dışarıdan görmenizi sağlayacak kabze penceresinden tutun, tutuş şekilleri için tetik korkuluğuna kadar nevi şahsına münhasır bir tabanca.

Bu tabancadaki özelliklerin gereksiz olduğunu düşünenler olduğu gibi, son derece hayati olduğunu düşünerek, bu silaha ulaşamadığında, benzer özellikleri modifikasyonlarla elde etmeye çalışıp, bunlara dünya para ödeyenler de var.

Maalesef sizin de belirttiğiniz gibi birinci elden tecrübe ve görüş aktarma imkanı olmadığından, sadece havada kalan yorumlar yapmak zorunda kalıyoruz. Ele alıp, bir müddet kullanmadan, özelliklerini ve bunların pratik geçerliliğini değerlendirmek zor.

Alıntı

Sayın Lupus,

İşte kendi adıma diyorum ki, bana böyle tarihte bir özellliği, karakteri olan; şu şu durumda şurada kullanılmıştır vs...gibi özel bir silah getirin...3000 dolar 5000 dolar vereyim....
Ancak bu örnekleri... ülkemizdeki durumu gördükçe gerçekten bir 'stand up' ın tam ortasında yaşıyormuşum gibi geliyor...
Sevgiler

Alıntı

Sn.Ekeke,bu silahtan TR'de olduğunu zannetmiyorum.Varsa da bir elin parmaklarını geçmemiştir.Yurt dışından tabanca getiren görevliler, genelde TR'de tanınan ve tutulan S.Wessonlar getirdiler.BU yüzden tanınan bir tabanca değil.Ben ilk kez gördüm.Bence estetik değil.Kullanışlı gibi görünmüyor.Ama dediğim gibi sadece resmine bakarak yorum yapabiliyoruz.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi