Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 3.33 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canik 55 C100, L120, S120, T-120 Modeller
(13-01-2017, 11:48 PM)Jukov demiş ki: Merhabalar,
Ben forumda uzun süren araştırmalarım sonucunda Canik 55 L120 almaya karar verdim. Fakat fiyat hususunda pek çok üyenin de bahsettiği müphem bir durum var. Kampanyalı fiyattan silah alan sivil vatandaşlar da var anladığım kadarı ile? Bir yanlış anlaşılma olmaması için pazartesi günü MKE İstanbul'u arayıp soracağım ama sormadan önce sizlere de danışmak istedim.

Dün MKEK Gümüşsuyuna gitmiştim. Yerli firmaları gezerken Canik kısmında dediğiniz konu bir müşteri ile firma yetkilisi arasında konuşuldu. İster istemez kulak misafiri oldum yoksa kampanya, modeller vb hakkında bilgim yoktu. Sivile veremediklerini söylediğinde polis arkadaşım alsa ondan alabilir miyim diye sorulduğunda hibe yoluyla alabilirsiniz ama biz direk sivile satamayız dendi.

Not: Birde Canik firması kimi renkleri sadece polis/askere verdiklerini ilave etti. Oysa aynı renk bir modeli Gürsana sorduğumda bu kısıtlama yoktu.

Alıntı

Merhabalar.
L 120'  yi kampanyalı alan arkadaşlar. Aldığınız L 120' ler siyah lak mıdır? Satın alma belgem önümüzdeki hafta çıkıyor. Kampanyalı fiyatı uygun olduğu için L120 almak niyetindeyim. S 120 kampanya dışı olsa da fiyatında indirim yapıyorlar mı? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim. Saygılar.

Alıntı

Sayın üstatların ve forum arkadaşlarımın bir konu hakkında görüşlerini merak ediyorum; Ağırlığın ve gizlemenin dezavantaj olmadığını varsayarak Canik P120 tabancasını savunma amaçlı kullanmak ne kadar doğrudur ?

Bu soruyu sorma sebebim yerli ve yabancı kaynaklardan öğrendiğim kadarıyla tabancanın orijinalinin temelinde yarışma ve poligon atıcılığı için tasarlanması.

Kullanıcıları ise model hakkında deneyimlerini aktarırsa ben ve benim gibi düşünenler için oldukça faydalı olacaktır..

Alıntı

(11-06-2017, 06:15 PM)AsmTR demiş ki: Sayın üstatların ve forum arkadaşlarımın bir konu hakkında görüşlerini merak ediyorum; Ağırlığın ve gizlemenin dezavantaj olmadığını varsayarak Canik P120  tabancasını savunma amaçlı kullanmak ne kadar doğrudur ?

Bu soruyu sorma sebebim yerli ve yabancı kaynaklardan öğrendiğim kadarıyla tabancanın orijinalinin temelinde yarışma ve poligon atıcılığı için tasarlanması.

Kullanıcıları ise model hakkında deneyimlerini aktarırsa ben ve benim gibi düşünenler için oldukça faydalı olacaktır..

Bir hevesle yazdığım sorunun amatörce ve yanlış olduğunu fark ettim, sorunun cevabı kesinlikle kişinin kendisinde. 

Tabancaya gelecek olursak P120 kullananların yol hikayelerini paylaşmaları oldukça iyi olacaktır

Alıntı

Sayın forum üyeleri,
6 ay önce aldığım canik L120 silahımla sorunsuz 300 atım yaptım.Geçen haftasonu atış sonrası temizlik yaparken, fişek besleme rampasında hafif bir kararma-morarma tespit ettim. Elle hissedilen herhangi bir pürüz veya takılma yok . Normal midir, ileride bir sorun oluşturur mu acaba ? Saygılarımla
[Resim: 20170821_165444.jpg]

[Resim: 20170821_165539.jpg]

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi