Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 2.75 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canik 55 C100, L120, S120, T-120 Modeller
Canik firma sahipleri bu forumu takip ediyordu dimi ? En azından forumdan tanıdıkları birileri vardır .

Smile Smile

Alıntı

Allah'tan mkek kâr almıyorda bu fiyatlara satılabiliyor.. Hey Allahım..

Sn.Canik Yetkilileri, firma sahipleri, yöneticileri Allah aşkı için bu tip adamları zaptedin, susturun. Adamı ayar etmeyin ne demek? Bu adam sizin adınıza tehdit savuruyor. Siz mafya mısınız? Bu adamın bu jargonu nedir? Böyle yalan dolan üzerine kurulu satış olmaz. Bu tip adamlar inanın başınıza iş de açar. Saçıp savurduğu yalanların hepsi sizi muhakemat sürecinde bağlar. İnanmazsanız avukatınıza sorun. Tüketici Kanununu okuyun. Bu adamın attığı her yalan, sizi yükümlü kılıyor.

Biz sizin silahlarınızı tavsiye ediyorken (en azından full çelik olanları), sizin işinizi ciddi yaptığınızı diğer firmalarımıza da örnek olduğunuzu söylüyorken bu gibi adamlar tüm söylenenleri havada bırakıveriyor.

Lütfen firmanızın liyakati adına müdahil olun.

Alıntı

Sn Yakuzz;
Bu konuyu Canik55 ziyaretimizde Fabrika Müdürü Haldun beye bizzat üstüne basa basa iletmiştim. Aldığım cevap ise "Biz zaten onun ilişiğini kestik, aslında o bizim direk personelimiz değil dışardan iş takipçisi idi" şeklinde olmuştu. Yine satış temsilcisi adı altında çalışan bu tür personelden duyduğumuz sıkıntıyı dile getirdiğimde not aldılar ve üstüne eğileceklerini belirttiler.

Alıntı

Facebook sayfasinda firma yetkilisi oldugunu soyleyen sahis cok buyuk kabalik etmis link verebilirmisiniz yazinin orjinalini takip etmemiz acisindan. Bu arada facebookda yazan merakli ben degilim Smile

Alıntı

Eksik olmayın Sn.Temrendar. İlgilendilerse ne mutlu onlara.

Alıntı

Değerli Dostlar,

Bu Cumartesi poligon etkinliğimiz sırasında Canik L120 tabanca ile atış yapan sevgili bacanağım, silahının tutukluk yaptığını söyleyerek beni yanına çağırdı. Son atış olduğu için tabanca boştu. Sürgü geriye doğru hareketini tamamlayamıyordu. Biraz inceleyince emniyet manivelasının boşta olduğunu müşahade ettim. Silahı sağa doğru eğip, emniyet mandalına bastırarak söktüm. İlgili mandal direk yerinden çıktı. Altındaki parça havuzunu çekip, çıkardım. Avcuma kırık bir yay düştü. Maalesef fotoğraflayamadım ve bilinmediği için atım adetini öğrenemedim. Basit bir kırımı paylaşmamın esas sebebi, devamında yaşanan diyalogtu. Aşağıda detaylarını izleyeceğiniz bir video var. Tongue

Saygılar, sevgiler...

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
ckenarli
Saygı Değer Arkadaşlar

Konunun en başından sonuna kadar yazdıklarınızı büyük bir dikkatle okudum.Nacizhane bilgilerimi paylaşmak isterim.

Yerli üretici firmaların Kampanya adı altında sattıkları isim değişikliği olan silahlarını tamamen türkiye pazarında daha fazla pay alabilmek içindir diye düşünüyorumki bunu da aşşağıda belirteceğim birkaç örnekte sizlerde hak vereceğinizi umuyorum.
Firmalar dan aldığım bilgiler de Canik55 Light adı altında satılan silahın asker polis ve devlet memurları na yapılan kampanya adı altında Light kısaltması olan (L) ,Namlu Boyu olan 120 mm (L-120)adını oluşturmuş oluyor.
Ayrıca Ankara Mkek nin yerli silah satış bölümündeki memurla tlf da görüştüğümde, Kampanya yı oluşturan Mkek değil firma olduğunun bilgisini verdiler.
Yani şunu söylemek istiyorum, ister Canik olsun isterse kampanya adı altında silah satan diğer firmalar olsun kampanya da kimlerin alacağını kendilerinin belirlediği aşikar olarak ortada.
Sarsılmazın kampanya adı altındaki B6, eski adı ile Bernardelli (15+1) modelini kuyumculuk yapan arkadaşım ankadaraki müşteri temsilcisini kampanyadaki fiyattan bu silahı almak için aşırı sıkıştırmasından sebep kampanyadki fiyatından almış olup çokta hayret edilmeyecek bir kapıyı bize göstermiş oldu.

O zaman soru şu,bu silahlar askere polise memura verilebilecek kadar 25.000 - 40000 atım mkek ve firmalar tarafından garantiler verilebiliyor ve istisnai olan veya müşteri temsilcisinin insiyatifine bağlı olarak istediğine satma gibi yetkisi olabiliyor ise ozaman neden kolluk kuvvetleri dışındaki tüketiciye satılamıyor?
Aslında nedeni çok açık 1000 tl - 1500 tl arasında satılan silahlardan kazanılan TL ile 2000 Tl - 4500 TL arasındaki silahtan kazanılan TL tam 2 katı.

Şöyleki 1000 TL ye satılan silahın --- %18 KDV ,%20 ÖTV ,yani üreticiye kalan ürün fiyatının yarısı. Tabii burda bana göre şöyle bir durumda var.

Silahı alacak olan silahı bilmeyen tüketici kime sorar???
Çevresindeki bilen kişilere veya polise veya askere burda da pazar kısmen kendinden yaratılmış olur.

Kampanyalar kime yapılmış??? Pazarın hattı ortaya çıkıyor.

Bu durumda da silahı bilen kişinin gidip ithal silah alması,bilmeyeninde sırf hevesinden sebep kampanya grubundaki tüketicilerin üzerinden silah edinmesi çok normal bir davranış.

Herkese iyi atışlar diler yüreklerinizden silah sevgisi hiç eksilmemesi dilekleri ile.

Saygılarımla

Alıntı

T-120 inceleme

Alıntı

Arkadaşlar,

Canik firmasının ABD' de Tristar adı altında piyasaya sürdüğü çok güzel modeller var, bu modeller Türkiye de ne zaman satışa çıkar bilgisi olan var mı?

Hele bir P120 modeli var ki, CZ Shadow' un klonu gibi duruyor...

[Resim: 11.high.jpg]
[Resim: index.php?topic=61660.0]

Alıntı

P-120 modeli ve MKE'de satista...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi