Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 2.75 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canik 55 C100, L120, S120, T-120 Modeller
Sayın ALBAY09
Öncelikle haklarınızın iadesinden dolayı sevindiğimi belirtmek isterim. "Zulüm ile âbâd olanın ahiri berbat olur." kaidesine inancım vardır.İnşa'Allah zulmedenlerin berbad olduğunu da bu vatan evlatları görecektir.O dönemde öğrenciliğim dahil olmak üzere cumaya gittiğim için bile sıkıntı çektirildim.Geceyarıları İzmir'de evime girip aramalar yapıldı.Öğrenciliğimden başka bir şey bulamadılar çünkü tek yaptığım okumaktı.Ben sivil bir vatandaş olduğum için sıkıntım sınırlı idi. Şimdi sizler gibi YAŞ kararları mağdurlarının da haklarına kavuştuklarını duydukça inanın mutlu oluyorum.
Silahınız hayırlı olsun. Silah konusunda eğitimli kişilerin aramızda olması ayrıca sevindirici bir durum.
Saygılar.

Alıntı

Sayın abcnet77 kardeşim güzel temennileriniz için tşk ederim. 28 Şubat süreci ülkemiz için kara bir lekedir. Tüm darbeci kafalar gibi o dönemdede böyle zulümler vardı bundan sonrada olacaktır. Rabbim bizi bizden olanlara idare ettirsin inş.

Alıntı

Merhaba
Bu gün canik55 kullanmış birim şube müdürü ile silah hakkında görüşünü aldım.Kendisi 3-4 yıldır kulandığını atışından memnun olduğunu bildirdi.Grupman dan memnun. dikme sorunu olduğu fakat bununda mermi arızasından kaynaklandığını söyledi sadece bir atış taliminde 200 üzeri atışda sorun yaşamadığını bildirdi. Ben ,bu silahdan alan veya almak isteyenlerin bilgisi olsun diye bilgi vermek istedim.İsabetli ,kazasız, belasız atışlar dilerim.

Alıntı

Fiyatların niye ucuz olduğunu nihayet öğrendik...
Aşağıdaki konuşmalar bir Facebook sayfasından alıntıdır.

Meraklı demiş ki:Şu kampanyaları görunce insanların nasıl kazığa oturtuldugunu cok daha iyi anlıyorum. tp-99 dada bu tür kampanya yapıp normal vatandaşa 2500tlye çakıp,polise askere vs. 1000 tlye verirsiniz.sonrada maliyet kurtarmıyor.2000 tllik ürün 1260 veriliyorsa ben bunda art niyet ararım arkadas.bu tarz yaklasım ve müşteri ayrımı size sadece müsteri kaybettirir.bunun aynısını diger yerli bır firmada yaptı.gercekten cok yazık..

Firma Yetkilisi demiş ki:kardeşim yaşın nedir ne yersın ne içersin bilmem ama belliki iyi niyetli değilsin bak kardeşim ben teşkılattayken ihale yapıldı Zigana-sarsılmaz-şahin firmalarında karar kılındı ben şahinde karar kıldım ame ne görürsün silah silah değil ilk atışta dağıldı üstelik karakolda bu silahları almadan Baretta kullanıyorduk barettaları topladılar aldığımız silahları kullanacaksınız dediler uzatmayayım silah dağıldı üstelik terör bölgesinde görev yapıyoruz düşünsene g3 tutukluk yaptı belındekı tabancaya kaldın oda dağıldı ne yaparsın ben şimdi bunları yaşayan bırı olarak kusura kalmada çürük silah verip kendime anama avradıma sövdürecek değilim bu gün özel harekat tb. k.lığının birindeydım ben bu insanlara çürük çarık silah verecek adam değilim öyle ticaretın de ta içine ederim bir şey yazarken iyi analiz edin öyle yazın kimseye çaktığımız bir şey yok TP 9 MODEL çok kullanışlı hafif bir silah biz bazı firmalar gibi ihaleye girip ihaleyi kaybedip elimizdeki ucuzmaliyetli ihale silahlarını eritmek için kampanya yaptık diye askerımıze polisimize verenlerden değiliz CANİK55 LIGHT SERİSİ 770 GRAM AĞIRLIĞINDA PARCASI PAHALLI MALİYETI BİZİM İÇİN YÜKSEK BİR SİLAH MKE ile anlaştık mke karını almıyor silahın fiatının düşük olmasının nedenı de bu bu konuda anlaşalım. bu gün GLOCK TÜRKİYEYYE 980 DOLARA GİRİRYOR MAKINE KİMYANIN SATIŞ FİATI 2970 DOLAR BUYUR BURDAN YAK ARADAKI KARI GÖRÜYORSUN DEĞİLMİ kampanyamız bu şekilde bizim bilip bilmeden atıp tutmayın ben bu firmanın satışını yaptığım için firmayı savunuyor değilim sadece doğrulardan gerçeklerden yanayım SARSILMAZIDA BILIYORUM ZİGANAYI DA GİRSANI DA ATMACASINI ŞAHININI GÜMÜŞAYINI Onlarda benım onları ve ürünlerini çok iyi tanıdığımı bılıyor TEKRAR EDİYORUM BİZİM KAMPANYA YAPTIĞIMIZ SİLAHLARIMIZ SON DERECE KULLANIŞLI NAMLUSUNA 40.000 ATIM ÖMRÜ OLAN VE SİLAHIN DA ÖMÜR BOYU GARANTILI OLDUĞUNU BİLDİRİRİM SÖYLERMISIN BANA ADAM FİRMASINA GUVENMESE MALINA GÜVENMESE BU GARANTIYI VEREBİLİRMİ KONUYA VAKIF OLMADAN EZBERE KONUŞUPTA ADAMI AYAR ETMEYIN

Demek ki neymiş? MKE karını almıyormuş... Yalanınızı sevsinler...

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
nsyuksel
(20-03-2012, 09:28 PM)Red Kit demiş ki: Fiyatların niye ucuz olduğunu nihayet öğrendik...
Aşağıdaki konuşmalar bir Facebook sayfasından alıntıdır.

Meraklı demiş ki:Şu kampanyaları görunce insanların nasıl kazığa oturtuldugunu cok daha iyi anlıyorum. tp-99 dada bu tür kampanya yapıp normal vatandaşa 2500tlye çakıp,polise askere vs. 1000 tlye verirsiniz.sonrada maliyet kurtarmıyor.2000 tllik ürün 1260 veriliyorsa ben bunda art niyet ararım arkadas.bu tarz yaklasım ve müşteri ayrımı size sadece müsteri kaybettirir.bunun aynısını diger yerli bır firmada yaptı.gercekten cok yazık..

Firma Yetkilisi demiş ki:kardeşim yaşın nedir ne yersın ne içersin bilmem ama belliki iyi niyetli değilsin bak kardeşim ben teşkılattayken ihale yapıldı Zigana-sarsılmaz-şahin firmalarında karar kılındı ben şahinde karar kıldım ame ne görürsün silah silah değil ilk atışta dağıldı üstelik karakolda bu silahları almadan Baretta kullanıyorduk barettaları topladılar aldığımız silahları kullanacaksınız dediler uzatmayayım silah dağıldı üstelik terör bölgesinde görev yapıyoruz düşünsene g3 tutukluk yaptı belındekı tabancaya kaldın oda dağıldı ne yaparsın ben şimdi bunları yaşayan bırı olarak kusura kalmada çürük silah verip kendime anama avradıma sövdürecek değilim bu gün özel harekat tb. k.lığının birindeydım ben bu insanlara çürük çarık silah verecek adam değilim öyle ticaretın de ta içine ederim bir şey yazarken iyi analiz edin öyle yazın kimseye çaktığımız bir şey yok TP 9 MODEL çok kullanışlı hafif bir silah biz bazı firmalar gibi ihaleye girip ihaleyi kaybedip elimizdeki ucuzmaliyetli ihale silahlarını eritmek için kampanya yaptık diye askerımıze polisimize verenlerden değiliz CANİK55 LIGHT SERİSİ 770 GRAM AĞIRLIĞINDA PARCASI PAHALLI MALİYETI BİZİM İÇİN YÜKSEK BİR SİLAH MKE ile anlaştık mke karını almıyor silahın fiatının düşük olmasının nedenı de bu bu konuda anlaşalım. bu gün GLOCK TÜRKİYEYYE 980 DOLARA GİRİRYOR MAKINE KİMYANIN SATIŞ FİATI 2970 DOLAR BUYUR BURDAN YAK ARADAKI KARI GÖRÜYORSUN DEĞİLMİ kampanyamız bu şekilde bizim bilip bilmeden atıp tutmayın ben bu firmanın satışını yaptığım için firmayı savunuyor değilim sadece doğrulardan gerçeklerden yanayım SARSILMAZIDA BILIYORUM ZİGANAYI DA GİRSANI DA ATMACASINI ŞAHININI GÜMÜŞAYINI Onlarda benım onları ve ürünlerini çok iyi tanıdığımı bılıyor TEKRAR EDİYORUM BİZİM KAMPANYA YAPTIĞIMIZ SİLAHLARIMIZ SON DERECE KULLANIŞLI NAMLUSUNA 40.000 ATIM ÖMRÜ OLAN VE SİLAHIN DA ÖMÜR BOYU GARANTILI OLDUĞUNU BİLDİRİRİM SÖYLERMISIN BANA ADAM FİRMASINA GUVENMESE MALINA GÜVENMESE BU GARANTIYI VEREBİLİRMİ KONUYA VAKIF OLMADAN EZBERE KONUŞUPTA ADAMI AYAR ETMEYIN

Demek ki neymiş? MKE karını almıyormuş... Yalanınızı sevsinler...

Bu yukarıdaki adam Yurt Savunma'nın temsilcisi ise çok yazık.Kesinlikle güven duyulmaz bu firmaya.
Kimmiş bu adam? neciymiş ?Çok merak ettim.

Alıntı

Sn.exorcist
Neci olduğu hakkında bilgim yok fakat kişisel profilinde Satış Temsilci yazıyor yanılmıyorsam. Profilimdeki adrese mail atarsanız direk linkini de verebilirim. Buradan vermek uygun olmaz. Sonra bilişim suçlusu ilan ediliyoruz. Smile

Selamlar.

Alıntı

Sn.Red Kit boşverin gitsin .
Gereksiz adamlara bu kadar dikkat bile fazla.
Acayibime giden, koskoca fabrikanın böyle adamların elinde olması.Ticari hayatta da seviye yerlerde maalesef.Bütün sektörlerde patronların kendileride böyle adamlara güvenmeselerde, işbitirici zannedip satış gibi ciddi konuları sahtekarlara teslim ediyorlar maalesef.Neyse silahtan başka konulara girmeyeyim.
Silah almak istesem,böyle bir salak bana böyle ukalalık yapsa,hemen bunun tezgahından kaçarım.
Zannederim aklı başında herkezde böyle yapar.Artık herkesin karnı boş laflara tok. Müşteri kaçırır bu tipler.
Selamlar,esenlikler dilerim.

Alıntı

Valla ben hic sasirmadim. Canik 55' in MKEK Gumussuyu'ndaki stand gorevlisinin de tarzi cok farkli gelmemisti bana. Yanarli donerli laflar, hafif bitirim tarz, elindeki Cz klonunu Cz'den kaliteli diye anlatmalar...Bana cocukluk yillarimda vapurdaymisim da, birisi bana jilet, tarak ve suda yanan kibrit satmaya calisiyormus gibi gelmisti.

Silah ve kulturu ile ilk tanismam bu olaya denk gelmis olsaydi, silaha ve camiasina toplumun buyuk kisminin baktigi gibi bakar, bir daha yanindan gecmezdim.

Alıntı

Tüm yazılanları tek tek okudum ancak hala net bir yanıt bulamadım. Canik 55 L-120'in kalitesi nedir, hangi silahlarla karşılaştırabiliriz, dengi tabanca nedir, hangi tabancanın taklididir yoksa özgün bir tabanca mıdır? Sayın LUPUS'tan aydınlatıcı bir bilgi rica ediyorum.

Alıntı

Buyrun size Canik C-100' ün ABD' deki perakende satış fiyatı...

http://www.academy.com/webapp/wcs/stores...N=39632023

299 USD...

Arada Tristar ve Academy de para kazanıyor...

Bu tabanca MKEK' ye Tristar' a verildiği fiyattan verilse, vergi ve fonlar dahil satış fiyatı 1000 TL ' yi bulmaz...Sad

[Resim: adszhujf.png]

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi