Canik 55 C100, L120, S120, T-120 Modeller
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 2.75 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Canik 55 C100, L120, S120, T-120 Modeller
#1
Arkadaşlar MKEK sitesinde hakkında fazla bilgi olmayan bu modeller hakkında bilgi ve fotoğrafı olan arkadaş varsa bizi bilgilendirebilir mi?Canik55 sitesinde hiç bir bilgi ya da resim yok.
MKEK SİLAH SATIŞ bölümünde yani sitesinde fiyat ve kalibre dışında da bir bilgi yok. c100 760 TL fiyatıyla cazip, üstelik 650 gr.
Saygılar. Bir de en az önceki modeller kadar kaliteyse tarafımdan alınmasına maddi bir engel kalmıyor. Tabiki bulundurma ruhsatlı olarak.
 
Alıntı

#2
Sn.Erdal!
c100 olarak adlandırılan model, bildiğimiz canik55 compact modeli bunun fiyatı da 1.795 tl den başlıyor, mkek güncellemeleri zamanında yapmadığı için aynı modellerin eski isimleri eski fiyatlarıyla kalıyor olabilir ya da yanlış yazılmış olabilir (1.760 yerine 760 gibi) bu konuda en sağlıklı bilgiye; mkek yi arayıp bir canik yetkilisiyle görüşerek ulaşabilirsiniz, söylediğiniz gibi sitesinde hiçbir bilgi yok.
saygılar...
 
Alıntı

#3
Belki biraz hayellerinizi yıktık ama gercekleri biran önce öğrenmekte fayda olduğunu düşünüyorum,
ayrıca net olarak öğrendikten sonra bizide aydınlatırsanız seviniriz... Smile
 
Alıntı

#4
Sn. Cihan 54, bu modeller yenidir. Girsanlar'ında buna benzer yeni ve ucuz modelleri çıktı. Bu ucuz modelin 13+1 li olduğu bilgiside var. Zaten Türkiye’deki çoğu firmanın CZ benzeri olduğunu biliniyor . Tahminim bu da ana hatları ve sistem yönüyle önceki Canik55ler’e benzer. Ama ben CZ benzeri silahları beğeniyorum. Benim için sorun değil.
 
Alıntı

#5
Merhaba saygıdeğer forum üyeleri. Bahsi geçen modellerden L120 nin fiyatı halen 820 lira olarak gözükmekte,acaba bu yanlışlık halen düzeltilmedi mi? Ya da fiyatlar güncel mi?
 
Alıntı

#6
Sn.Cihan_nml Fiyatlar güncel ve doğru sanırım, fakat bu ucuz modeller normal vatandaşa satılmıyor sadece resmi kurumlara satılılabiliyor bildiğim kadarıyla.
 
Alıntı

#7
Teşekkürler sn.cihan54.
 
Alıntı

#8
Bu fiyatlar güvenlik firmalarına 50 adet-100 adet gibi yapılan toplu ihale alımlarında verilen fiyatlar,tabancala bize sattıklarıyla aynı model ve malzemeden yapılıyor.
Sadece toplu ihale fiyatı yani.
Aslında iç pazarda hakettikleri fiyatlarda bunlar işin aslı,bu fiyatlardan satılsalar alınırdı
ama maalesef...
 
Alıntı

#9
Selam Arkadaşlar. Ben emekli Albayım. Canik 55 L-120 aldım. Ben 7,65 Çek vizörümü 10 yıl kullandım. Sonra TSK dan YAŞ kararıyla re'sen ayrılınca silahımı iade etmek zorunda kaldım. Şimdi çıkan bir yasa ile tekrar haklarımıza kavuştuk hamdolsun. 15 yıl aradan sonra tekrar silah taşıyabiliyorum. Ben Forumda yeniyim yorumlarınızı zevkle ve ilgiyle okuyorum. Özellikle Lupus Kardeşin bilgileri harika istifade edilmeyecek gibi değil. L-120 yi Ben 1260 TL ye satın aldım. Piyasa fiyatı 2300 TL. Daha atış bile yapmadım. nasıldır yorum yapamıyorum. Ama Canik 55 fabrikasının satış sonrası hizmeti ve ilgisi pozitif gibi geldi bana. Ayrıca silahın özelliklerinden çok bizlere cazip fiyatla verilmesi satın almama etkili oldu. Bu silah hakkında bilgisi olan arkadaşım varsa bilgilendirilmek isterim. Selam ve Saygılar Tüm silah dostlarına olsun.
 
Alıntı

#10
Sayın albay09 silahınız hayırlı olsun.
 
Alıntı

  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi