Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir güzide silah daha...
http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=2517 den devam...
Gece gece, böyle şeyleri sevdiğimi bilen arkadaşlar haber verdi. Sabah baktığımda tam da dişime göre olduğunu gördüm. Yine bir eşi daha olmayan bir parça.Ne dersiniz sayın abiler,alayım mı Smile

[Resim: picture107n.jpg]
Silah özel yapım olunca,ustamız yorumunu katıyor tabi ister istemez.

[Resim: picture105.jpg]
Sanayi kodları oldukça iyi durumda. Ama ben çözemedim o başka Smile

[Resim: picture106n.jpg]
Sanayi kodunun yanındaki yazıyı çözemedim önce ama sonra baktım silahın çapı,oldukça tanıdık bir şekilde yazılmış. Belquiouete damat giden bir ustamız sanırım.

[Resim: picture109u.jpg]

Yazı karakterini beğendim bu sefer. Ancak bu aradaki x ler de mi sanayi kodu oluyor? Herşeye rağmen emeğe saygı Smile
Işık ve sevgiyle...

Alıntı

Bu ne abi yaBig Grin

Alıntı

Tetik korkuluguna dikkat Sn.sandeman, Sulak ve nemli ortamlarda kullanılabilir olduğunu gösteren kodlama mevcut yanılmıyorsam Smile Ama kuyruğu yok gibiBig Grin
Saygılar.

Alıntı

Merhaba,

Yazan ve okuyan ayni dili, sanirim Lazca konustugu icin yazilarda hic sorun yok bence. Koyunun olmadigi yerde keciye Abdurrahman Celebi derler misali, eger bu alet calisiyorsa, yapan ustanin ellerinden opmek lazim.

Saygilar.

Alıntı

Sn. Sandemen.
Tamamen orjinalmiş Smile BelgiouetxBrovnings Smile
Hala gülüyorum Smile
Saygılar.

Alıntı

Sn.sandeman, bu tür antikaları bulup milli silah kültürü dağarcığımıza kazandırma konusundaki gayretlerinizi tüm silahseverler ve gelecek kuşaklar mutlaka takdir edeceklerdir. Garand'lar falan hikaye, sırf bu nadide parçaları birinci elden görebilmek için mutlaka ziyaretinize gelmem lazım, şart oldu artık. Bu nadide eserlerle ilgili çalışmalarınızın devamını dört gözle bekliyoruz Efendim...Big Grin

Saygılar, hürmetler, çalışmalarınızda başarılar.

Alıntı

Silahın yüzey sertliği o kadar iyi ayarlanmış ki ne çizik nede bir ezik mevcut.Orjinal kabzesi de duruyor.Şimdiler de böyle işçilikleri bulmak maalesef mümkün değilSad

Alıntı

Çap 765 te gayet başarılı olmuşSmile

Alıntı

Yanlız arkadaş silahın tetik ve tırnak pimini herhalde balyozla veya keserle oturtmuş yerine, Yara bere içinde etrafları.
Saygılar.

Alıntı

Yurdumun ustalarının Gaston Glock'tan neleri eksik.Tabancaysa işte tabanca, çatır çatırda atıyordur o. Yoksa sarı kendirle bağlamazlardı. İki eğe, bir desdere ile bu kadar olabiliyor ancak. Ha, garibanların okuma yazma sorunları var biraz ama, o kadar kusur kadı kızında da olur. Seri nosu da afilliymiş yani. Özel plaka gibi ısmarlama, 3333.
Sn. Sandeman, bu parçayı hiç kaçırma. Kaçacak durumu yok gibi zaten. Smile
Sevgiler...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi