Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Glock Nedir, Ne Değildir?
arkadaşlar aşağıdaki linkte glock'a uygulanan torture testini göreceksiniz.silah farkını ortaya koyuyor arkadaşlar.
http://www.theprepared.com/index.php?opt...id=90&Item

Alıntı

valla arkadaşlar bazı arkadaşlar kızacak belki ama glock sevgisini anlarım ama çok fazla abartılmadı mı? sanki kul yapısı değilde haşa Allah yapısı, senki kendi haline bıraksan bile gidip bir orduyu bitirip gelecek gibi anlatılıyor nerdeyse. ben yıllarca kullandım hiç sıkmadıysam o silahla 500 mermi sıktım ve çok kısa bir süre öncede para bile almadan amcamoğluna devrettim tamam çalışma sistemi basit olabilir tutuklukda yapmayabilir vs, ama ben siglerdede tutukluk görmedim, s&w 5906 da en az 2000 mermi sıkmama rağmen hiç tutukluğunu görmedim ve cz den HP ye kadar...
ayrıca glockun en büyük özelliği polimer oluşu ki o da çok abartılı bir durum değil HK ve waltherde polimer hatta çok daha estetik, hatta ben hs 2000 i bile glocktan daha çok beğeniyorum.
yanlış anlaşılmasın kötü bir silahtır demiyorum ama abartıldığı kadarda değil sonuçta yarı polimer kaliteli ama estetikten yoksun bir tabanca...

Alıntı

Big Grin
bu testleri yaparken neden silahı yanan ateşin içine düşürmüyorlar?Big Grin

Alıntı

smith demiş ki:Big Grin

zor sayın smith ateşi söndürdükten sonra ortada test edicek silah kalmazBig Grin

Alıntı

yaniBig Grin
valla şu avatar resmimdeki gibi bir silahım olsa hiç bişe ye değişmezdim. ne glock ne hk nede sig

Alıntı

canakkaleli-62 demiş ki:Zorunluluğu olmayan bir atış stili,bence test ve kalite belirlemesi için önemli olmayan bir şart.

sayın çanakkaleli bende tam aksini düşünüyorum, elbette silah bu şekilde kullanılmaz, ama bu şunu gösteriyorki bu silahı eline tam oturtup sıkıca kavramazsan sorun çıkarabilir, bir çatışma veya bir vahşi hayvan yada bir köprk saldırdığı zaman kolunuzdan veya başka yerden bir yara alabilir veya kurşun bıçak darbesi alabilirsiniz o zanada silahı bu kadar sıkı kavrayabilecekmisiniz, bence bir silah için her şartta görevini yerine getiriyor denicekse bu durum en çok gerekli durumdur bence.
ayrıca herzaman çamurda değiliz ki bahsettiğim durum çamura düşmüş silahla çatışmaktan daha fazla başa gelme ihtimali olan bir durumdur.
arkadaşlar haksızmıyım...

Alıntı

Glock bence görev silahıdır ,zevk silahı değildir..

Alıntı

haklisin Melihaga, ben de itiraz edip duruyorum Glock'a toz kondurmamak icin ama bahsettigin konuda yuzde yuz haklisin... Allah yandan atar durumda birakmasin ne diyelim...

Alıntı

smith demiş ki:Big Grin

Sig P220 nin kizartmasi daha iyi oluyor diye herhalde...

[Resim: 2.jpg] YouTube - Sig 220 Torture Test Trailer
This is a preview of an upcoming FirePower TV edisode where ...

Watch video - 3 min 12 sec -

Alıntı

Big Grin 
Sayın Arkadaşlar,

Yukarıdaki mesajı, sitenin arka planına yarı saydam olarak döşemeyi teklif ediyorum....Bu nasıl işTongue

Sevgiler

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi