Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 3 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cougar 8000f
LUPUS demiş ki:Aslında bu gibi hadiselerde en güzeli, silahın bir başkasının elindeki davranışı da gözlemektir. Eğer tekrarlamıyorsa, sorun sizin tutuşunuz ile ilgilidir.
Tekrarlıyorsa ve hala en son fişekte yapıyorsa, şarjörsüz olarak, tek tek manuel olarak fişek yatağı doldurularak deneme yapılmalıdır.

Sn. Lupus,

Bu problemi gözlemleme imkanım oldu, ve şimdilik anlaşılan konu bahsettiğiniz gibi, benim tutuşumla ilgiliymiş.....Smile

Tekrar teşekkürler

Sevgiler

Alıntı

Sizin memnuniyetinizin devam etmesi beni de memnun ediyo sn ekeke bana da cougar yolu görünüyo heralde ; ))

Alıntı

Sn. So-edo,

Açıkçası henüz dizaynının çok modern olmaması dışında (rahatsız ettiğinden değil ama, bir tane de öyle bir silah almak lazım dedirtiyor insana-işte polimer, daha ufak vb..Smile ) çok memnunum...
Zaten benimki tamamen "kişisel merak" ve "heves" diye düşünüyorum.. Tarih sevgisi ile bir arada giden, silah sevgisi....
O bitecek "revolver" başlayacak, o bitecek başkası gelecek vs vs...
Ömür biter, bu işler bitmezSmile

Sevgiler

Alıntı

arkadaşlar orjinal cougarları inceleme imkanım olmadı sadece mke de stanttaki silahı inceledim dikkatimi çeken gövde ve kızak arasında çok boşlu vardı kızak resmen sallanıyordu prototip silah olduğu içinmi yoksa orjinallerde böylemi?

Alıntı

görünüş olarak çok sağlam bir makina olarak görünüyor

Alıntı

hayırlı olsun bu gün mke sitesini incelem fırsatım oldu 45 lik cougar satışa çıkmış

Alıntı

45 LİK COUGAR LAR MKE DE SATIŞTA

Alıntı

Sn. Arkadaşlar.

Hayırlı bir vesile ile dün ziyaret ettiğim Stoeger Fabrikasında edindiğim bilgilere göre iç piyasa satışlarına ağırlık vermek istiyorlar. Bu nedenle aktif pazarlama ve renk seçeneklerini arttırma gündemlerinde.

Stoeger Cougar serisinde değişik boya seçeneklerinin önümüzdeki aylarda satışa sunulacağını hatta bugünlerde Ankara MKEK de standtda görülebileceğini belirtiler.

Fabrikada çektiğim resimler ilişikte.
[Resim: DSC00448.jpg]

[Resim: DSC00447.jpg]

Bunlar da çift renk seçenekleri.

[Resim: DSC00449.jpg]

[Resim: DSC00450.jpg]

Sevgi ve saygılarımla

Alıntı

Paylaşım için teşekkürler Sn.Balkan. Zannedersem ocak ayında raflarda yerini alacakmış yeni glen Beretta serisi. Px4 storm'u bekliyorum. Bu konuda bilgi almışsınızdır umarım. Forumda birisi edinsede ayrıntılı geri besleme alabilsek.

Saygılar.

Alıntı

Maalesef Sn. Northwolf Px4 hakkında birşey soramadım. Gündemimizde Cougar vardı Big Grin ancak fabrikadan Kamil beyi yarın arayarak sizin için bilgi almaya çalışacağım.

Sevgiler.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi