Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bursadaki poligonlar
L@stmohik@n demiş ki:Birde reklamın iyisi kötüsü olmaz diyorlar Smile Bende Bursalı aziz dostlarım neden buradaki poligona hiç gitmiyorlar vede bahsetmiyorlar diyordum kendi kendime. Güzel ve açıklayıcı cevaplar üyelerimizden geldi.
Teşekkürler artık ben de Bursada poligona gitme gibi bir düşüncem olmaması gerektiğini biliyorum.
İstanbulda kendi mermimi bedava attırmayan poligona gitmiyorum açıkcası. Tabiki kendi mermi attıkdan sonra poligondan da mermi atarak dengeyi kurmaya dikkat ediyorum(kendi silahım ile)
Bu fiyatlarla Bursa da silahseverlerin işi cok zor.

Saygılar...

Bursa'da kendi mermisiyle atış yapacak arkadaşlar Sn Fallout'a ulaşşınlar harika bir açık hava doğal poligonları var...

Alıntı

Sn. Fallout bende sizinle atışlara gelmek isterim.Müsait olunca görüşelim Bursa dayım bende selamlar.

Alıntı

Bursada yaşıyorum o poligona bir defa gittim ilk ve sondu bir daha da gitmem fiyatlar uçuk ayrıca poligon sahibi olduğunu sandığım kişiye elinizde hangi silahlar var dediğimde m4 ten calico ya kadar bir sürü silah saydı görelim kiralayalım dediğimde de şu an kasa kilitli dedi.Şahsen ben de iyi bir izlenim bırakmadı.Tabi kendi düşüncem bu ama Bursaya acilen bir poligon lazım bu konuyla ilgilenenler var umarım bir an önce açılır

Alıntı

Kasayı tapınak şövalyeleri mi koruyormuş,kilitlendikten sonra açılmıyor mu ? İşi çözdüm ya;ak 47,hk 417,Pkm,Fn p90,Docka'da var ama kasa kilitli atmacayla idare edeceksiniz.Smile

Alıntı

Bende de aynı izlenimi oluşturmuştu sn. Ashes Smile

Alıntı

Haklısınız pitman çook kazık bir yer adamına göre fiat var.

Alıntı

Arkadaşlar acaba poligonun sahibi aynı zamanda Bursa da tek silah tamir atölyesi bulunan şahıs mı?Saygılar

Alıntı

Bir ay önce gittim...
Mermi başına 3 TL alıyorlar...
Silah kirası 25 TL ( eğer silahınız yoksa ), ellerinde ithal envanter olduğu söyleniyor, ama gördüm desem yalan söylerim..Türkiye' deki poligonlarda ithal silah kullanmak nasip olmadı. Ellerinde 9 mm olarak Sarsılmaz ST modeli olduğunu, ancak kodunun kaç olduğunu hatırlıyamadığım bir silah vardı, onu kullandım...Fena sayılmazdı...
Poligonda tek kişi olmamdan mı bilemiyorum, aydınlatma iyi değil...
Ama yeterli poligon görevlisi elinden geldiğince yardımcı oluyor, hele işi bilen biriyseniz karışmıyor bile denilebilir...

Alıntı

Bu gün o poligonu aradım bana 40 TL giriş ücreti ve mermi başına 4 TL fiyat söylediler.

Alıntı

Yine insaflıymış ne de olsa tekel , ne fiyat verse razı olacak insanlar. Memleketimde malesef kanunlara uymak , saygılı olmak cezalandırılır oldu.

Baş yok bodruk yok , düzen yok. Kim ne tutturursa. Arsızlık , yolsuzluk marifet sayılıyor.

Sevgiler , saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi