Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bursadaki poligonlar
Bursa poligonda silah kirası 20 tl giriş 25 tl tlf:0224 452 28 33 ayrıca iç dekorasyon yenilendi.

Alıntı

Sn.Marseille,
Poligonunuzun dekorasyonunda "döşeme" çok güzelmiş Big Grin
Hiç kusura bakmayın ama bir silah ve atıcılık sever biri olarak fiyatları fena "şişirilmiş" buldum.
Saygılar,
TT

Alıntı

Sn.Marseille bence siz yazılanları daha dikkatli okuyun ki yanında gülümseme sembolü olan cümlelerin espiri olduğunu anlayabilin anlayamıyorsanız alt yazı da verilir merak etmeyin...

Alıntı

anladım alt yazı gerekmezBig Grin

Alıntı

marseille demiş ki:sayın tt benim poligonum değil fiatlar sizce nasıl olmalıydı.
Ben bu konuda Sayın TT 'ye katılıyorum.
Söylediğinize göre daha atış yapmadan 45 lira ödemiş oluyorsunuz . Poligon kirası ayrı olarak alınmaktansa mermi fiyatına kısmi ilavelerle alınmalı bence.
Fiyatlar biraz daha iyileştirilirse talebin artacağı kanısındayım.

Alıntı

Sn.Marseille,
Verdiğiniz cevabı ve sorunuzu şimdi gördüm.
Oyak'ta poligon ve silah kirası ödemeksizin, tanesi 3 TL'den atış yapıyorsunuz.
Sizce de aradaki fark dağlar kadar değil mi?
Sizin bahsettiğiniz poligonda daha tek mermi atmadan Oyak'ta 15 atış parası harcıyorsunuz.

Çok merak ettim mermi adedi kaç TL?
Ayrıca MKE'de de 5 TL giriş ve 5 TL silah kirası ödüyorsunuz. En son gittiğimde de mermi adedi 1.30 TL idi.
Yani üzüldüm Bursalı silah severlere.
Ayrıca hali hazırdaki fiyat farkını okuyunca "döşeme" espirisinin aslında ne kadar trajikomik olduğunu daha net anlarsınız diye düşünüyorum.
Saygılar,
TT

Alıntı

Sn.glok ; Kusuruma bakmazsanız anlamadımda ,Tersten 25m. derken ? nasıl oluyor bu iş Smile Sanki mekanın açılış ve kapanış saatleri arasında oradaymışsınız gibi bir izlenim oluştu bende bayağı övdünüzde mekanı , kusura bakmazsanız ne tür silaha sahip olduklarınıda paylaşırmısınız ?Mesela .45 cal. netür silahları var?

Alıntı

Sn spir siz de bir oluyorsunuz bırakın eğlensin kendi kendine.

Alıntı

coltphyton demiş ki:sayın spir boş konuşmayın gelin orda buluşalım hafta sonu 45 1911 colt hk 23 45 toplu swit var adam özel harekatçı atışları çok güzel babamın oğlu değil gidin gözünüzle görün desertegle 50 bile var
Sn.Spir sizin babanızın oğlu hiç değildir...
Siz önce canım Colt Python ' un adını doğru dürüst yazmayı öğrenin, ondan sonra başkalarını boş konuşmakla itham edin...

Alıntı

Birde reklamın iyisi kötüsü olmaz diyorlar Smile Bende Bursalı aziz dostlarım neden buradaki poligona hiç gitmiyorlar vede bahsetmiyorlar diyordum kendi kendime. Güzel ve açıklayıcı cevaplar üyelerimizden geldi.
Teşekkürler artık ben de Bursada poligona gitme gibi bir düşüncem olmaması gerektiğini biliyorum.
İstanbulda kendi mermimi bedava attırmayan poligona gitmiyorum açıkcası. Tabiki kendi mermi attıkdan sonra poligondan da mermi atarak dengeyi kurmaya dikkat ediyorum(kendi silahım ile)
Bu fiyatlarla Bursa da silahseverlerin işi cok zor.

Saygılar...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi