Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bursadaki poligonlar
Beşevler Tabanca Poligonunda 55 tl ücret isteniyor . Tabanca onlardan ve 5 adet mermi fiyata dahil.

Alıntı

Eğer jakuzi, Uzak Doğu masajı gibi masraflar dahil değilse; şu ana kadar duyduğum en uçuk fiyat!
Saygılar,
TT

Alıntı

Tabancayı çıkarken veriyorlarsa olabilir.Bize yine meskun mahal dışı gözüküyor o zaman saygılar

Alıntı

turan tactical demiş ki:Eğer jakuzi, Uzak Doğu masajı gibi masraflar dahil değilse; şu ana kadar duyduğum en uçuk fiyat!
Saygılar,
TT

Çok yaşa Sn. tt. Gerçekten uçuk fiyat!

Alıntı

turan tactical demiş ki:Eğer jakuzi, Uzak Doğu masajı gibi masraflar dahil değilse; şu ana kadar duyduğum en uçuk fiyat!
Saygılar,
TT
Uzak doğu masajı bayandan değilse yine pahalı Smile
Bursada tekel olmayı fırsata çevirmişler anlaşılan.

Alıntı

Bursa polgonunun tam adresini bilen arkadaşlar mümkünse verebilirlermi,Balıkesir ilinde poligon olmadığı için Bursa ilindeki poligona gitmek istiyorum,jandarma bölgesinde oturduğumdan dolayı Balıkesir il jandarma Bursadaki poligonun telefon ve tam adresimi belirtmemi istedi.Dilekçe örnekleri olan arkadaşlar varsa yallarlarsa sevinirim.Saygılarımla.

Alıntı

Beşevler mahallesi NİLÜFER/BURSA ama tam açık adresini bilmiyorum. saygılar

Alıntı

Arkadaşlar biraz kendin pişir kendin ye oldu ama.Bursadaki poligonun adresi:Sevdam poligonu.5 Evler mahallesi yıldırım caddesi kılıç sokak no 16 Nilifer.Bursa tel:0266 4522833

Alıntı

Bursa Sevdam poligonuna gittim,bugüne kadar başka bir poligona gitmediğim için kıyaslama yapamayacağım için üzgünüm.Poligon sahibi yoktu, galiba Ankaraya gitmiş orada çalışan arkadaş gayet iyi karşıladı,çaylarımızı içtik ve poligon atış sahasına geçtik içersi 4 yollu atış koridoru var o kadar basık değil havalandırma da var.10 metre 25 metre arasında atış yapabiliyorsunuz,atış yaptığınız alan geniş rahat hareket edebiliyorsunuz fiyatları ise silah sizden mermi sizden 25 tl , mermi onlardan silah onlardan silah kirası 25 tl, 25 poligon kirası 3 tl mermi adeti.ben 100 mermi attım kendimden yaklaşık yarım saat orada kaldım ellerindeki silahları görmedim ama çalışan arkadaş ellerinde yerli silah olmadığını tamamen ithal silahlar olduğunu söyledi zanedersem 5, 6 tabancaları var poligon eski ama bakımlı Bursaya gidildiğinde uğramaya değer.saygılarımla.

Alıntı

Çok pahalıymış gerçekten poligonun kaptırmatörü de bu oluyor sanırım.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Dmrahmet

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi