Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Promosyon alternatifleri
Sn.bafralı55!
Takvim olarak masaüstü üçgen takvimler basıldı.Ocak ayında dağıtılacak.
İyi seneler dilerim.
Saygılar....

Alıntı

Takvim, geniş kitleye hitap eden bir promosyon olarak, ürünlerinizin tanıtımı için faydalı olacağını düşünüyorum.
Ayrıca 2010 yılı başarılarınızın daha da arttığı bir yıl olur inşallah sn.dr.akdal (tabi sadece 2010 değil 2011, 2012,.... 2018 ...... 2025 Smile )
saygılar

Alıntı

En iyi promosyon kalite ve ucuzluktur.Halkımızında aradıgı budur.

Alıntı

İnşallah sizlerle beraber Sn.Cihan54,
güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.
Saygılarımla,

cihan54 demiş ki:Takvim, geniş kitleye hitap eden bir promosyon olarak, ürünlerinizin tanıtımı için faydalı olacağını düşünüyorum.
Ayrıca 2010 yılı başarılarınızın daha da arttığı bir yıl olur inşallah sn.dr.akdal (tabi sadece 2010 değil 2011, 2012,.... 2018 ...... 2025 Smile )
saygılar

Alıntı

SAYIN ESKİASKER

Müşterilerimiz için nihayetinde ucuzluk ve kalite gercekten en iyi promosyondur.Ancak potansiyel müşteriler içinde tanıtım amaçlı promosyonların önemide yadsınamaz diye düşünüyorum.
Saygılarımla,

eskiasker demiş ki:En iyi promosyon kalite ve ucuzluktur.Halkımızında aradıgı budur.

Alıntı

[quote=Cengizhan]
SAYIN ESKİASKER

Müşterilerimiz için nihayetinde ucuzluk ve kalite gercekten en iyi promosyondur.Ancak potansiyel müşteriler içinde tanıtım amaçlı promosyonların önemide yadsınamaz diye düşünüyorum.
Saygılarımla,

Sayın Cengizhan kesinlikle haklısın.Cehaletimi mazur görün affınıza sığınarak,silahların yurtdışında ne kadara satıldığı malumunuzdur.Ulkemizde kurusıkıların fiyatları oda malumunuzdur.Demek istediğim şudurki 1 tabanca maliyeti ne kadardır ve kaça satılmaktadır.En iyi silahın maliyetinin ülkemizde 600 lirayı geçmediğini ögrenip o silahın satış fiyatı ile karşılaştırdığımda dudaklarım ucukladı.bu fark hangi sebeptan kaynaklanıyor.Gercek fiyattan makul seviyede satılsa o silahı sanırım 5 kişi alacagına 15 kişi alacaktır.bunu kendi çevremdeki arkadaşlarımdanda biliyorum.Demek istedigim şudurki neden 600 karşımıza 1800 tl olarak cıkıyor? (yurt dısına satılan fiyata neden iç piyada satış yapılmıyor.alın size promosyonun kralı..Herkeze sonsuz saygılar..

Alıntı

Sn dr Akdal ve Cenğizhan
En güzel ucuzluk kalite ve ucuzluktur. Ustalarda zaten çok güzel bir dille bunu ifade etmişlerdir. Bende size en güzel promosyonun bu anlatılan konunun olacağını düşünüyorum. Hem müşterinizi artırır hemde çok güzel reklamınız yapılmış olur. Ama bu dediklerimizin yanına güzel kaliteli ve orjinal bi lamba hediye edersenizde güzel olabilir ama tabancaya takılabilen modelden Big Grin

Alıntı

Benimde bir sorum olacaktı Sayın akdal

Malesef takip etme fırsatı bulamamıştım sizin firmanzı ancak duyduğuma göe silah alana tüfektemi veriyordunuz yanında.

Yanlış anlamadıysam zaten çok güzel bir promosyon tarzınız vardı hala devam ediyormu acaba?

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi