Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Promosyon alternatifleri
Sn.dr. Akdal
Promosyonun amacı,Silahı tanıtmanın başka bir yolu.
Bana göre,Bişeyler vererek tabancayı daha fazla satmanız mümkün degil.
Tabanca nın kalitesini artırmanız,görüntü kalitesini yani,işcilik ve boya yı
size ilerleyen yıllarda satış olarak yansıyacaktır.
Meneviş boyaya geçmenizi tavsiye ederim,üzeri laklı.
Yazı karakterini degiştirin,derin punto.Kullanıcıyabüyük avantaj saglar.
İlerleyen yıllarda boya ihtiyacı olsa kimse boyatamaz, Diger lazer yazılar içinde
durum aynı.

Alıntı

Sn. Akdal,
Loaderi yıllık 200 mermi istihkak ile herkes pek aramaz zannediyorum. Kaliteli bir çakıyı silahınız ile birlikte verebilirsiniz. Sn. Nothwolf'un önerileride dikkate şayan. Tabanca kılıfı hediyesi çok şık olur kanaatindeyim.
Sevgiler....

Alıntı

Sn.Göktuğ!
Malumunuz merdaneyle yazmaya yani ezme sistemine geçiyoruz.Tinkap firmasıyla görüşmeler devam ediyor.Kaliteli bir kaplama olmazsa olmazımız.
Önerileriniz için teşekkürler.
Saygılar....

Alıntı

Göktuğ demiş ki:Sn.dr. Akdal
Promosyonun amacı,Silahı tanıtmanın başka bir yolu.
Bana göre,Bişeyler vererek tabancayı daha fazla satmanız mümkün degil.
Tabanca nın kalitesini artırmanız,görüntü kalitesini yani,işcilik ve boya yı
size ilerleyen yıllarda satış olarak yansıyacaktır.
Meneviş boyaya geçmenizi tavsiye ederim,üzeri laklı.
Yazı karakterini degiştirin,derin punto.Kullanıcıyabüyük avantaj saglar.
İlerleyen yıllarda boya ihtiyacı olsa kimse boyatamaz, Diger lazer yazılar içinde
durum aynı.

sn. akdal
sn Göktuğ'a katılıyorum sizin artık çakı, bıçak,sapka gibi (sadece kılıf oda ürüne yönelik olduğu için olabilir) hediye promosyon vermenize gerek yok. pazarlamama stratejisi olarak piyasaya giriş aşamasında uygulanan bir taktikdir bir noktadan sonra kötü imaj yaratabililir(beklenen satışların gerceklesmemesi üzerine kısa vadede dönemi kurtarmak için uygulanan taktik olarak algılanabilir) bunun yerine kalitede artışa devam diyorum bende...
saygılar

Alıntı

Arkadaşlar, Kalite arttırma arayışları ve promosyon arasında dağlar tepeler var. Promosyon kalitesizliği gölgelemek için yapılmaz. Keza kimsede yemez. Ama promosyon, marka çalışmasının olmazsa olmazlarındandır. Özellikle doğru kullanılan promosyonlar, bundle satışlar Markayı cazibe merkezi haline getirebilir.

Düşünelim. binbir zorlukla evraklarınızı aldınız ve tabancanızı satın aldınız. İlk hafta içinde neler satın alıyorsunuz. Tabancanızla ilgili herşey. İlk Kılıf... ardından temizlik kitleri, güvenlik kitleri-kilitler, yedek şarjörler... ardından biraz meraklı iseniz sökmey takmaya.. yaylar, tornavidalar, nişangahlar, plastik kabzeler, kabze kapakları.. Bu böyle sürüp gidiyor. Bu tabanca işini sevenlerin yaptığı alışveriş davranışları. E! Akdal'ın işide TABANCA'yı bu denli sevenlere cevap olmak ise, buyrun fırsat! Buyrun size slogan... Tabancamı Seviyorum... I love My Pistol

Alıntı

Numunelerin resimleri:
[Resim: dscn7432.jpg][Resim: w800.png]

URL=http://img15.imageshack.us/i/bcaklar.jpg/][Resim: bcaklar.jpg][/URL][Resim: w695.png]

[Resim: dscn7433.jpg][Resim: w800.png]

[Resim: dscn7434c.jpg][Resim: w800.png]

Alıntı

[Resim: dscn7436.jpg][Resim: w767.png]

[Resim: dscn7438h.jpg][Resim: w800.png]

Alıntı

[Resim: dscn7440.jpg][Resim: w800.png]

[Resim: dscn7444.jpg][Resim: w800.png]

[Resim: dscn7446u.jpg][Resim: w800.png]

[Resim: dscn7448.jpg][Resim: w800.png]

Alıntı

[Resim: dscn7455.jpg][Resim: w800.png]