Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Promosyon alternatifleri
Kesinlikle daha gelişmiş bir bakım seti çok iyi olurdu kendi açımdan.

Alıntı

Arkadaşlar Sn.Dr.Akdal'ı batıracağızBig Grin
Bence Silaha takılabilir fener güzel olur..Ve herkese bir anahtarlıkBig Grin

Alıntı

Temizlik kiti olarak taşınması kolay ve maliyeti az olan mini bir çanta bence çok daha işlevsel olacaktır.

Müşterilerinizin, onların yakınlarının ve tabanca alamayan ama ilgisi olan insanlar için normal yaşam faaliyeti esnasında kullanacakları ve bunları kullanırkende firmanızın reklamını yapıcakları ürünler bence iki taraf içinde daha uygun olacaktır.

Örnek olarak;
Tşört, şapka, anahtarlık, fener, seramik bardak, ufak çakı, çakmak, usb bellek, mouse pad, v.b.

Yalnız bunlarda dikkat etmeniz gereken husus; ucuz, iki gün sonra işlevini yitiren promosyon ürünleri, o ürünleri kullanan kişilerin bilinç altında o firma hakkında olumsuz bir imaj oluşturmaktadır.

saygılarımla,

Alıntı

Hmm.. Promosyonmu? Yoksa son kullanıcı kutusunun içinemi malzeme...

Hadi Biraz para harcatalım size Big Grin

İki temel set hazırlayın. Birincisi Hobi seti; Kaliteli bir bakım seti, 3 şarjör, Tabanca ID Kartı. Şapka, Sağ yada sol iç yada dış güderi kılıf.(kart içinde üretim Tarihi, test eden personel, seri numaraları barındıran bir kart. Aynı zamanda Ghost Club E-bülten aboneliği. Bu karta Ruhsat bilgileride fabrikada işlenebiliyor.) Aynı zamanda CRM uygulamalarınızda kullanabileceğiniz bir DB'yede kavuşuyorsunuz.

İkinci set ise Pro Set ; Temel setin dışında, poligon için Kulaklık, Gözlük, Hızlı Kılıf,Mümkünse ilave 1 şarjör, Mümkünse İstanbul ve Ankara poligonlarına ön üyelik imkanı. Taşıma ruhsatı ile alacaklara İlave Kıyak Sn.hürkan'ın hazırlayacağı yada nette bulabilirmisiniz bilmiyorum, ANİ SİLAH KULLANMA TEKNİKLERİ. (silahlı koşu, kriz anında manuplasyon vb...) Ayrıca Tüm silah satın alanlara Tabanca Tüfek. Com üyelik imkanı BEDAVA... (Bunu bizden Üye Başına 100 Dolar ödeyerek alabilirsiniz... Smile (kötü şakaydı...Big Grin)

Bunları sormuyorsanız, Anahtarlık yapın yeterli, komşunun çocuğuna verirler. Big Grin Big Grin

Alıntı

Değerli Arkadaşlar!
Önerilere ve arayışlara devam.Mercanda 2-7 TL arasında satılan ledli kalem,çakı vb ürünlerden alarak üzerine Akdal yazıp 300 adet çakı dağıttık.Çok rahat 3000 adet şapka,tişört dağıtırız tanesi 1.5-2 TL geliyor hem de baskılı.Fakat daha öncede bu tür kalite problemi olan promosyonların faydadan çok zarar getirdiğini gördüm.Bunun için 3 ay önceden kaliteli şeyler yapalım arayışına girdim.
Tabanca,şarjör kılıfı ve loader olmazsa olmaz ihtiyaçlar.Piccatini uyumlu fenerde ihtiyaç gibi görünüyor.Forumda bir tesbih görmüştüm 3 püskülünün ucunda tabanca vardı.Birazda böyle ciddi alternatif ve yenilik olacak örneklere ihtiyacım var.
Temizlik kitleri vb ürünlerde çin alternatifsiz.Bıçak,çakı vs taiwan ürünleri olabilir.Ucuz 3-5 TL olanlar işe yaramıyor.15 TL ve üzeri olanlarda rantabl değil.
Ama yeni tasarım mesela isim ve arma yapılmış yüzükler,kol düğmeleri vb çalışmalarıda yaptırıyorum.Her türlü örnek ve teklife devam edelim.
Saygılar....

Alıntı

bencede tabanca kılıfı, şarjör kılıfı ve şarjöre kolay mermi basmak için loader ve Piccatiny uyumlu fener olabilir. Zaten tabanca alan birinin tabanca kılıfı taşımak için mutlaka gerekli loader da promosyon ürünü değil de tabancanın yanında verilmeli

Alıntı

Alıntı: İki temel set hazırlayın. Birincisi Hobi seti; Kaliteli bir bakım seti, 3 şarjör, Tabanca ID Kartı. Şapka, Sağ yada sol iç yada dış güderi kılıf.(kart içinde üretim Tarihi, test eden personel, seri numaraları barındıran bir kart. Aynı zamanda Ghost Club E-bülten aboneliği. Bu karta Ruhsat bilgileride fabrikada işlenebiliyor.) Aynı zamanda CRM uygulamalarınızda kullanabileceğiniz bir DB'yede kavuşuyorsunuz.

İkinci set ise Pro Set ; Temel setin dışında, poligon için Kulaklık, Gözlük, Hızlı Kılıf,Mümkünse ilave 1 şarjör, Mümkünse İstanbul ve Ankara poligonlarına ön üyelik imkanı. Taşıma ruhsatı ile alacaklara İlave Kıyak Sn.hürkan'ın hazırlayacağı yada nette bulabilirmisiniz bilmiyorum, ANİ SİLAH KULLANMA TEKNİKLERİ. (silahlı koşu, kriz anında manuplasyon vb...) Ayrıca Tüm silah satın alanlara Tabanca Tüfek. Com üyelik imkanı BEDAVA... (Bunu bizden Üye Başına 100 Dolar ödeyerek alabilirsiniz... (kötü şakaydı...)
+ 1

Alıntı

Gözlük ve kulaklık ,yedek şarjör ve ID kartı gerçekten güzel fikirlerSmile
Teşekkürler Sevgili Northwolf.
Biz sizden ve Sn.Hürkanda uluslararası organizasyon çalışmalarınızın sonuçlarını bekliyoruzSmile
Saygılar....

Alıntı

Sayın kadal ben alpoguta kaıtlıyorum en önemli konu eğitim ve silahseverlerin forum haricinde çok bilgisi yok.eğitim DVD leri çok hoş olur t abi silah denilince güvevlik geliyor buda metal çocuk kilidi olarak en uygunu olur.şahsen ben eğitimci olarak eğitim konusunda daha firmanın vizyonuna uygun olacağı kanantindeyim.

Alıntı

Buradan anladığım 2 sonuç çıkıyor.Birincisi promosyon verilecek ürünün hem silahseverin ihtiyacı olan,hem de üretici firmanın bir nevi reklamını sağlayacak her daim insanlar tarafından görünecek birşey olması gerekiyor.Çakıyı herkese gösteremeyiz,reklam olarak düşünemem.Fakat sizin silahınızın polimer gövdesinden bir çakı Ghost'un yanına bir arkadaş olurdu.Bir kere tabanca anahtarlığı mutlaka yaptırınız.O her daim elde olacağı için reklam amaçlı iyi olur.Bunun yanında silahseverin işini görecek bir ürün düşünülebilir.Mesela loader ya da fener.Fakat 50-100 mermimizle loader'ımız olsa nolur olmasa nolur.Bence gereksin.Harbi seti vs. size fazla külfetli olur,o kadar acımasız değiliz.Big Grin
Yani özetle;
Picanity fener(lazer olsa daha iyi olur) ve anahtarlık..
Saygılar

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi