Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Promosyon alternatifleri
Question 
Değerli Arkadaşlar!
Malum ürünün pazarda yeni olması ve işin başında olmamız sebebiyle şu ana kadar ciddi bir promosyon çalışması yapamadık.MKE satış elemanlarımızdan gelen yoğun talep üzerine yeni bir promosyon çalışmasına girdik.
Tabii bu promosyonlar ne olmalıdır ? sorusunun en iyi cevabını silahseverlerden almak gerekir diye düşünüyorum.
Bu başlık altında 2010 yılı için yapmayı düşündüğümüz klasik promosyonlar ve yeni tasarımlar diye 2 bölüm düşünüyorum.

Alıntı

Klasik Promosyonlar:
1-Üzerinde Akdal yazı ve logolarının veya silahın resminin bulunduğu şapka ,tişört vb tekstil ürünleri.
2-Küçük el fenerleri (Akdal yazılı ve ledli)
3-Normal çakı veya isveç çakıları.
4-İsveç çakısı tarzında tornavida pense gurubu.
5-Anahtarlık(Tabanca,kristal,A logo vb)
6-Tabanca kılıf,şarjör kılıf ve şarjöre kolay mermi basmak için loader.

Alıntı

Sn.Dr.Akdal Bey;
Bence promosyon düşünceleriniz için de şunlar olmalı.
Tabi bazıları ciddi bir külfet getirebilir sizler için,takdir'i size kalmış.
Gövdesi silah polimeri olan bir çakı,akdal serisinden anahtarlıklar,metal tetik kilidi,Akdal şapka,t-shirt,küçük masa saati,el feneri..
Şimdilik bunlar aklıma geldi.
Saygılar..

Alıntı

Aynı anda yazmışız Sn.Akdal.Ben de aynı şeyleri düşünmüşümBig Grin

Alıntı

Yeni tasarımlar:
METAL GURUBU:Tamamı yeni tasarım ve altın,füme,saten gibi farklı renklerde olacak şekilde.
1-Yüzük
2-Künye
3-Kravat iğnesi
4-Kol düğmeleri
5-Kolye
6-İmamesi veya püskülü özel tasarımlı tesbih.
7-Piccatini ye uyumlu kendi tasarımımız Akdal yazı ve logolu fener.
Tabancaların sürgü yazılarında tamamen merdaneye döneceğiz ,ayrıca yeni isim sistemiyle kataloglar hazırlanacak.
Sizlerin vereceği fikirlerin birebir uygulanacağını bilmenizi isterim.
emeği ve katkısı olacak bütün arkadaşlarımıza şimdiden teşekkür ederim..
Saygılar....

Alıntı

dr.akdal demiş ki:Klasik Promosyonlar:
1-Üzerinde Akdal yazı ve logolarının veya silahın resminin bulunduğu şapka ,tişört vb tekstil ürünleri.
2-Küçük el fenerleri (Akdal yazılı ve ledli)
3-Normal çakı veya isveç çakıları.
4-İsveç çakısı tarzında tornavida pense gurubu.
5-Anahtarlık(Tabanca,kristal,A logo vb)
6-Tabanca kılıf,şarjör kılıf ve şarjöre kolay mermi basmak için loader.

İsviçre çakısı , tabanca kılıfı (Fobus vb) gibi promosyonlar silahı satın alan müşteriye verilebilir.Her isteyene de kalem, çakmak, anahtarlık, kahve kupası vb. uygun olur kanaatindeyim.
Piccatinny rayı uyumlu kendi tasarımınız Akdal yazı ve logolu fener önerinizi şimdi gördüm.Harika bir fikir...

Saygılar

Alıntı

Çok uçuk bir fikir olmaz umarım ama bence promosyon çalışmasının ilk adımı olarak logonuzu değiştirmelisiniz. Coat of arms olarak tabir edilen, kraliyet arması gibi hoş logolar hem silah üzerinde hem kutusu üzerinde, anahtarlık olarak da, İsviçre çakısı üzerinde de gayet hoş duracaktır.

Alıntı

Bence tabanca alacak insanların en temel ihtiyaclarından biri temizlik ve bakım için kullanacağı harbi takımı çok iş görür.
Aslında bakım için cok daha detaylı tamir takımı gibi ekipmanlar da hediye edilebilir ancak bu konuda acemi olan kullanıcıların silahlarına zarar vermesine sebebiyet verebileceğinden mütevellit bunu teklif edemiyorum. Aşağıdaki kendim için yaptığım tamir setinin bir iki resmini yüklüyorum.
[Resim: GunSmithKiti005.jpg]
[Resim: GunSmithKiti003.jpg]
[Resim: GunSmithKiti004.jpg]

Saygılar....

Alıntı

Sayın dr.akdal, kullanıcılar açısından en uygunu kanaatimce; tabanca kılıfı, şarjör kılıfı ve şarjöre kolay mermi basmak için loader ve Piccatiny uyumlu kendi tasarımınız Akdal yazı ve logolu fener olacaktır.

Saygılar...

Alıntı

Sn.dr.akdal,
Bence promosyon olarak,
-Silah kullanımı, Bakımı, Temel atıcılık bilgileri ve tekniklerini ayrıntılı görsel öğelerle destekleyerek anlatan bir kitap,
-Eğitim DVD si,
-Güzel ve kullanışlı her ayrıntısı düşünülerek hazırlanmış, Bakım seti,
-Silaha uygun İç ve dış kılıf,
-Kulaklık,
-Atış gözlüğü, Cezbedici olabilir.
Mesela aşagıdaki gibi bir set, İçinde; Koruyucu, Temizleyici, Bakır artığı temizleyici, Kızak gresli, Yağlarla.. fena olmaz kanımca Smile.
[Resim: photoyld.jpg]
Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi