Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beretta 92 Serisi
Sayın lenduha;
Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Türkçenin tüm kurallarını mükemmel biçimde bildiğimi iddia edemem. Atlamaktan ziyade yanlışlık yapmışım demektir. Özel isimlere gelen eklerin bazılarının ayrılıp, bazılarının ayrılmayacağını biliyorum ancak burada ayırmamın doğru olacağına kanaat getirmişim. Smile İmla sözlüğü ile biraz daha fazla vakit geçirmem gerekebilir. Sevgiler...

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
lenduha

Sayın üyeler ilginç bir video paylaşacağım .Beretta  92 klonu olan Brezilyalı  Taurus PT92 tabancasının su jetiyle tam olarak  ikiye bölünme videosu.  Açıkçası su jetlerinin bu kadar kuvvetli olduğunu bilmiyordum.  Bu arada emniyet mandalı sürgüye değil gövdeye bağlı.

Uzun süre kullanılmış tabancalara otopsi yapmak için mükemmel bir yol.

Alıntı
5 üye teşekkür etti:
PersonalDefence, bilhan, Cem1964, heisenberg, Dr.Oz
[Resim: IMG_2240.jpg]

[Resim: IMG_2241.jpg]

[Resim: IMG_2242.jpg]

[Resim: IMG_2243.jpg]

Merhaba Değerli Forum Arkadaşlarım,

Resimde görülen bir arkadaşıma ait Baretta. Silahını devretmek istiyor. Resim istedim sanırım telefonu pek kaliteli değil dolayısıyla resimlere de yansımış.  Sanırım 92 serisi.  Fiyat olarak 4000 TL gibi bir rakam telaffuzunda bulunmuştu ama pek üstünde durmamıştım. Teklifimi bekliyor ne dersiniz? Öncelikle tavsiye edermisiniz? 
     Değerli fikirlerinizi alabilirmiyim? 
     Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Ercan 45
Sn. alpi ,

Silah bulundurma ruhsatlı mı olacak taşıma ruhsatlı mı olacak.Elleriniz orta boy mu yoksa iri elli biri misiniz , cüsseniz iri mi?Bu soruların cevabı sizin seçiminizi belirler.

Beretta güvenilir bir silahtır.Fiyat uygun görünüyor.Eğer işlem görmemişse (boyanmamışsa) ki bana çok boyanmış gibi gelmedi temiz bir silaha benziyor.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
alpi
(25-09-2017, 10:50 PM)madenci08 demiş ki: Sn. alpi ,

Silah bulundurma ruhsatlı mı olacak taşıma ruhsatlı mı olacak.Elleriniz orta boy mu yoksa iri elli biri misiniz , cüsseniz iri mi?Bu soruların cevabı sizin seçiminizi belirler.

Beretta güvenilir bir silahtır.Fiyat uygun görünüyor.Eğer işlem görmemişse (boyanmamışsa) ki bana çok boyanmış gibi gelmedi temiz bir silaha benziyor.

Sn.madenci08,

Evet benim tereddütlerimden bir tanesi silah büyük bir silah. Çok cüsseli sayılmam, ellerim orta büyüklükte bulundurma amaçlı düşünüyorum bu silahı. Fakat fiyat konusunda araştırma yapınca enteresan fiyatlar çıkıyor karşıma net fiyat bilgisi alamıyorum. Silah sahibi 15 sene önce aldığını belirtiyor ki gayet temiz bakmış silaha. Tabi henüz yakından inceleme fırsatım olmadı.

Saygılar...

Alıntı

(26-09-2017, 11:18 AM)alpi demiş ki:
(25-09-2017, 10:50 PM)madenci08 demiş ki: Sn. alpi ,

Sn.madenci08,

Evet benim tereddütlerimden bir tanesi silah büyük bir silah. Çok cüsseli sayılmam, ellerim orta büyüklükte bulundurma amaçlı düşünüyorum bu silahı. Fakat fiyat konusunda araştırma yapınca enteresan fiyatlar çıkıyor karşıma net fiyat bilgisi alamıyorum. Silah sahibi 15 sene önce aldığını belirtiyor ki gayet temiz bakmış silaha. Tabi henüz yakından inceleme fırsatım olmadı.

Saygılar...

Sn alpi 
Bence fiyat gayet iyi...Bu fiyata kaçırılmaz.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
alpi
Sn alpi
Silahın dosyası neredeydi ?

Alıntı

(26-09-2017, 09:41 PM)murat5555 demiş ki: Sn alpi
Silahın dosyası neredeydi ?

Sayın murat5555,

Bilmiyorum ama aynı işyerindeyiz yarın sorarım size dönerim.
Bu arada hala karar verebilmiş değilim.

Saygılar...

Alıntı

Sn. Murat5555, silahın dosyasının nerede olduğunu neden merak ettiğinizi sorabilir miyim?

Sn. Alpi, tabancayı gidin ve görün. Eğer el yapınıza uyar ve beğenirseniz almakta bence bir mahsur yok. Zira fiyat şuanda piyasada satılan bir çok Beretta marka tabancadan ucuz haberiniz olsun.

Saygılarımla...

Not: Arkadaşlar bu forumda satışta olan silah için belirtilmesi gereken bilgiler (mesela dosyasının hangi ilde olduğu!! gibi) silah satış bölümünde yer almaktadır ve satışta olan bir tabanca için satıcı tarafından belirtilmesi gereken gerekli bir bilgidir. Bunun dışındaki bir bilgiyi paylaşılacak başlık bu değildir.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
şahin44
(27-09-2017, 10:52 AM)orpeus demiş ki: Sn. Murat5555, silahın dosyasının nerede olduğunu neden merak ettiğinizi sorabilir miyim?

Sn. Alpi, tabancayı gidin ve görün. Eğer el yapınıza uyar ve beğenirseniz almakta bence bir mahsur yok. Zira fiyat şuanda piyasada satılan bir çok Beretta marka tabancadan ucuz haberiniz olsun.

Saygılarımla...

Not: Arkadaşlar bu forumda satışta olan silah için belirtilmesi gereken bilgiler (mesela dosyasının hangi ilde olduğu!! gibi) silah satış bölümünde yer almaktadır ve satışta olan bir tabanca için satıcı tarafından belirtilmesi gereken gerekli bir bilgidir. Bunun dışındaki bir bilgiyi paylaşılacak başlık bu değildir.

Sn.orpeus,

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim niyetim gidip silahı görmek. Evet fiyatı bana da uygun geldi ama model yılını bilmiyorum 2001 civarı tahmin ediyorum onuda öğreneceğim, tabii gidip görünce karar verilebilir.
     Bu arada uyarılarınız içinde ayrıca teşekkür ederim.
     Saygılar...

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
orpeus

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi