Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beretta 92 Serisi
Sn Hedonist, gunbroker.com da satis yapan bireylerinin isimlerinin yaninda kac adet satis yaptiklari ve musteri memnuniyetini belirten sayilar var. Bunlarin uzerine klicklerseniz haklarinda kotu bir tecrube yasayan olmusmu gorebilirsiniz. Genelde iyi bir ortam ancak genede eger sorunuz varsa teklif vermeden once tum sorularinizi saticiya iletip cevaplari icinize siniyorsa o sekilde teklif verin. Birde tabiiki Turkiyeye postalarlarmi, postalarlarsa fiyati ne olur sormayi unutmayin. Yoksa kabzadan cok nakliye odersiniz... Turk kredi karti alip almamasi da ayri bir soru...

Sevgiler

Alıntı

Syn İlksurfer nakliye ücreti 7,5 dolar yazıyor.Siz benim adıma alıp yollayabilirmisiniz ödemeyi ben size yapsam bu şekilde bana yardımcı olabilirmisiniz her türlü risk benim ?

Alıntı

Sn lupus her silah severin tamamına yakınının Beretta markasını iyi bildiğini tahmin ediyorum.Bunların önemli bir kısmının da az çok bu marka üzerinde malumatları var .Ama kısa ve özlü yazınızdan herkesin bilgisine az çok ilaveler olduğu kanaatindeyim .Bu kadar yaygın bilinen bir model hakkında sağdan soldan yarım yamalak edindiğimiz birikimi güzel toparladınız kendi adıma teşekürü borç bilir şahsınızın ve değerli arkadaşlarınızın ve ailenizin Mub.Krb.BYRML. Tebrik ederim..

Alıntı

Beretta 92 SB;

[Resim: berettamod92sb.jpg]

Merhaba,

Arkadaşlar tabancalar pek ilgi alanıma girmez ama bende de babamın artık kullanmadığı bana bıraktığı ( hoş bende kullanmıyorum ama Smile ) bir Beretta var. Resmi aşağı yukarı buna benziyor. Bunun modelini nasıl öğrenirim bir yerinde yazarmı. Defalarca atışta yaptım ama hiç bakmak aklıma gelmedi bir tarafına.

Alıntı

Sn.yavuzhan, eğer silahın cep telefonu ile dahi çekilmiş resimlerini bizlerle paylaşabilirseniz, daha net ve kesin bilgi alabilirsiniz. Beretta 92 serisinin sağında solunda özel bir model ve versiyon tanım yazısı bulamazsınız...

Alıntı

lupus demiş ki:Beretta 92;

[Resim: 52216975.jpg]

Sayın Lupus, yukarıdaki tabancanın aynısı bir tanıdığımda var. Bir kaç gün önce bir kaç saniyeliğine bakabildiğim bu silahın tetiğinde alınacak bir boşluk yoktu. Bu silaha olan ilginizi görünce siteye fotoğraflarını koymak istedim. Bir hafta içinde silah tekrar gelecek, bakmamı istediğiniz ya da dikkat etmem gereken noktalar nelerdir? Saygılar.

Alıntı

against demiş ki:
lupus demiş ki:Beretta 92;

[Resim: 52216975.jpg]

Sayın Lupus, yukarıdaki tabancanın aynısı bir tanıdığımda var. Bir kaç gün önce bir kaç saniyeliğine bakabildiğim bu silahın tetiğinde alınacak bir boşluk yoktu. Bu silaha olan ilginizi görünce siteye fotoğraflarını koymak istedim. Bir hafta içinde silah tekrar gelecek, bakmamı istediğiniz ya da dikkat etmem gereken noktalar nelerdir? Saygılar.

Sn.against, eğer bu silahın aynısı ise gerçekten çok hoş, ülkemizde örneklerinin çok az olduğunu düşündüğüm bu silahlardan birisini canlı olarak görebilmeyi çok isterdim. Şimdiye kadar görme şansına sahip olabildiğim en eski versiyon 92 S modelidir.

Eğer silahı tekrar görme şansınız olursa, özellikle emniyet ve şarjör manevelalarının yerlerine, tetik korkuluğunun ve tetiğin şekline, gez ve arpacığın büyüklüğüne, kabza önü ve arkasında desen olup olmadığına, sürgü ters çevrildiğinde içerisindeki yatak ve oluklara, son olarak da namlu kilit kelebeğinin şekline dikkat etmeniz yeterli olacaktır.

Umarım bu silahın aynısıdır ve resimlerini bizlerle paylaşmak nasip olur.

Saygılar.

Alıntı

Çok sevdiğim bir eski toprak J.Astsb. Abimizde bu tabanca bulunmakta. Düğmeli Beretta olarak tanıtmıştı bana ilk bunu. Halada duruyor kendisinde.

Arada poligona davet eder gider kullanırım. Gerçekten atımından da çok zevk aldığım bir model.

Sn.Ustam, bir ara buraya misafir edersek sizi, bende abimizi davet eder biraz mıncıklama fırsatına kavuşuruz.

Alıntı

Sn;Arkadaşlar berettalara düğmeli denmesinin mantığı ne? Eski model bir beretta görsem birileri düğmeli model ,süper silahtır diyor.Bizde bir zaman Mod70 vardı 7,65mm ona da Düğmeli derdik.Çoğu modele de düğmeli diyorlar.Berettayı düğmeli yapan ve asıl düğmeli diye bahsedilen hangisi.Saygılarımla

Alıntı

Kabza üzerindeki şarjör düğmesi Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi