Taurus 24/7 Kırımı
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Taurus 24/7 Kırımı
[Resim: 374425139.jpg]

Alıntı

Sn.Lupus bu hasarın oluşum süreci hakkında bilginiz var ise paylaşırsanız sevinirim.

Saygılar.

Alıntı

Maalesef ne atım atım adedi, ne de fişek özellikleri ile ilgili net bir bilgim yok Sn.avcı41. Kırım yeri bu tür polimer gövdelerdeki enjeksiyon birleşim noktalarına çok yakın. Ancak kırım hakkında ayrıntılı, kesin ve net bilgi sahibi olmadan yorum yapmak zor.

Saygılar.

Alıntı

Teşekkür ederim Sn.Lupus

Saygılar.

Alıntı

''Ancak kırım hakkında ayrıntılı, kesin ve net bilgi sahibi olmadan yorum yapmak zor.''
Peki sizin bir tahmininiz veya ihtimalli düşünceniz varmı Sn Lupus?
Saygılar..

Alıntı

Sn.KARAMANOĞLU, bu alan Glock gövdesinde enjeksiyon birleşim hattına denk geliyor. İcra yayı korkuğunun olduğu alanda atış esnasında yavaş çekimlerde tespit edilebilen bir esneme hareketi meydana geliyor. Özellikle fener vs gibi aparatlarla kullanılırken, bu alana biraz daha fazla yük binebiliyor. Eğer polimerin enjeksiyon işlemi esnasında da burada fark edilmeyen bir kusur meydana gelmişse, gövde biraz zorlanınca kırıma uğramıştır. Tabii bu yine de farazi bir yaklaşım...

Saygılar.

Alıntı

Sn. Lupus, yaklaşımınız bana çok mantıklı geliyor, söylediğiniz gibi fişek özellikleri büyük bir etkendir.. Değerli bilgileriniz ve anlatım için çok teşekkür ederim.
Saygılarımla.

Alıntı

Görünen o ki laylon tabanca yapımı her firmanın altından kalkabileceği bir ihale değil.

Alıntı

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi