Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İzmirde silah aksesuar magazası
Sn. Bope
Geleceğim inşallah. Görüşmek üzere.
Saygılar.

Alıntı

Arkadaşlar masa altında silahı hem gizlice muhafaza etmeyi sağlayacak hem de ihtiyaç anında hızlı bir şekilde çekebilmeyi sağlayacak bir masa altı tabanca aparatı arıyorum.Nasıl bir aparat olabilir bu ve nerede bulabilirim

Alıntı

(24-08-2017, 04:46 PM)Kazım Eren demiş ki: Arkadaşlar masa altında silahı hem gizlice muhafaza etmeyi sağlayacak hem de ihtiyaç anında hızlı bir şekilde çekebilmeyi sağlayacak bir masa altı tabanca aparatı arıyorum. Nasıl bir aparat olabilir bu ve nerede bulabilirim?

Buyrun, buldunuz bile:

http://www.tac87.com/SPEEDVAULT,PR-1226.html

http://www.tac87.com/SPEEDVAULT-BIOMETRIK,PR-1227.html

Eğer internet veya Ankara yerine İzmir'den almak istiyorsanız (konu itibariyle böyle düşündüm), İzmir İşgören Av bayimizdir. Onlar kanalıyla da alabilisiniz.

Alıntı
6 üye teşekkür etti:
Sabri, tirendaz, Xlll, GullyFoyle, lenduha, tekoglu
Öncelikle herkese merhabalar, genelde forumlarda üyelerin kendilerini tanıttıkları bölümü forumunuzda aradım bulamadım, bende öncelikle ilk mesajıma kendimi tanıtayım isteyim. Hatamız olursa baştan affınıza sığınıyorum. İzmirden 32 yaşında bir silah severim. Genç bir silahlı kuvvetler emeklisiyim. Sağlık sorunlarım sebebi ile erken ayrıldığım mesleğimin en sevdiğim kısmı olan atışı sivil hayatımda da devam ettirmek istediğim bir hobiye dönüştürme çabasındayım. Üyemizin sorusuna gelince zaten detaylıca cevaplanmış ama ben izmir de alışverişlerimi iki dükkandan yapıyorum. Şimdiye kadar ne istedimse temin ettiler. Birincisi İşgören Av ikincisi ise hemen yanında bulunan Agora Av. Her ikisinde de taktik belli başlı tüfek ve tabanca aksesuarları bulmanız mümkün. Saygılar.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
tirendaz, GullyFoyle
Baktım herkes açıkça yazıyor,bende yazmakda bir sakınca görmüyorum.TACTICAL ltd. şti... İşgören firmasının karşısında. Buyrun çayımızı için.Yolu İzmir'e düşen tüm forum üyesi dostlarımızı ağırlamaktan mutluluk duyarım.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
GullyFoyle, mfarukarikan
(27-08-2017, 10:51 PM)topraxxx demiş ki: Baktım herkes açıkça yazıyor, ben de yazmakta bir sakınca görmüyorum.

Aslında reklam ve tanıtım amaçlı açıkça yazan "herkes" değil, benim.   Smile

Benim "herkes"ten tek farkım forum sponsoru olmam. Forum sponsoru olduğum için ticari faaliyetlerim ile ilgili forumda bilgi paylaşabiliyorum. (Ben, sayın Hasso gibi üyeler...)

Bu forumda gayrı-ticari olarak her türlü bilgi paylaşımı ve tavsiye yapılabilir. Ancak forum konusu ürünlerle ilgili olarak ticari faaliyet gösterenler, eğer tanıtımlarını forum kanalıyla yapmak istiyorlarsa, yani forumu bir reklam ve tanıtım aracı olarak kullanmak istiyorlarsa, forumun masraflarına katkıda bulunmaları bekleniyor.

Sadece bilgi amaçlı yazdım.

Alıntı
8 üye teşekkür etti:
tirendaz, zarif_, Sabri, Sakin, Cem1964, GullyFoyle, alone61, tekoglu
Sayın Harun, sizin sponsor olduğunuzu elbette biliyorum.Yazarken sizi kastetmedim.Aklımdan bile geçmedi.Üyelerimizin firma isimlerini açıkça belirttikleri hatta nokta adres verdikleri için bende üyelerimizi de davet etmek maksatlı yazdım.Şimdiye dek onlarca forum üyesiyle de tanışma fırsatı buldum. Sadece silahlar konusunda konuşurken bile sizde tabanca tüfek forumuna üye misiniz diyerek bile bir çok insanın kimliğini deşifre ettim Smile Forumu reklam amacıyla kullanma gibi bir durumum şimdiye dek hiç olmadı.Olmayacakta.. Yanlış anlaşıldıysam düzeltmiş olayım.
Saygılarımla.

Alıntı
6 üye teşekkür etti:
DaRkNeSs-, harun, GullyFoyle, Cem1964, S@riyerli, tekoglu
(27-08-2017, 10:51 PM)topraxxx demiş ki: Baktım herkes açıkça yazıyor,bende yazmakda bir sakınca görmüyorum.TACTICAL ltd. şti...  İşgören firmasının karşısında. Buyrun çayımızı için.Yolu İzmir'e düşen tüm forum üyesi dostlarımızı ağırlamaktan mutluluk duyarım.

Sn. topraxxx
Dükkanınızın önünden birkaç defa geçerken, vitrine göz gezdirip biraz da içeriyi süzmüştüm. Gerçekten temiz ve muntazam bir mekan olarak görünüyordu. Fakat sadece airsoft ürünleri sattığınızı zannedip içeriye girmemiştim.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
topraxxx

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi