Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZIG M1911 Hakkında Görüş ve Yardım Talebi
mavibere277 demiş ki:sn MKaptan hayırlı olsun...
unutmayın silah işi pardonu olmayan işler ğrubundandır. (klavye bozuk...)
bu sebeple 3e formülü uyğulanır.(Emniyet emniyet emniyet...)
resim ve ğeri beslemeleri bekliyoruz...

Sn. Mavibere277,
Teşekkür ederim.Tavsiyeniz için teşekür ederim bildiğimiz kuralların hatırlatılması pekişmesinde etkili oluyor.

Alıntı

MKaptan demiş ki:Forum kurallarını okudum ama acaba gözden kaçırdığım birşey mi var?Yeni yüelerin konuları cevaplanmıyor mu?Yada belli bir mesaj sayısına ulaşmadan konu açılamıyor mu?Tartışılmış bir konu olduğunu biliyorum ama üzerinden zaman geçmiş ve belki arada silah üzerinde revizyonlar yapılmış olabilir düşüncesi ile açtım konuyu.

arkadaş cevap vermiyorsunuz diye alınmış ama zig m 1911 i aldıktan sonra bir daha uğramamış.

Alıntı

bozkurt demiş ki:
MKaptan demiş ki:Forum kurallarını okudum ama acaba gözden kaçırdığım birşey mi var?Yeni yüelerin konuları cevaplanmıyor mu?Yada belli bir mesaj sayısına ulaşmadan konu açılamıyor mu?Tartışılmış bir konu olduğunu biliyorum ama üzerinden zaman geçmiş ve belki arada silah üzerinde revizyonlar yapılmış olabilir düşüncesi ile açtım konuyu.

arkadaş cevap vermiyorsunuz diye alınmış ama zig m 1911 i aldıktan sonra bir daha uğramamış.

Sayın Bozkurt;
Son 3 aydır kırık olan sol elim ile uğraşıyorum ve solak olduğumdan dolayı bilgisayar kullanmam çok zahmetli ve sıkıntılı oluyor.Bu yüzden acil işlerimin dışında bilgisayar başında pek zaman geçiremiyorum.Silahımı aldıktan sonra birkaç görüş bildirdim ama tabiki yeterli değildi ve detaylı bir atış raporu ve inceleme yapmayı düşünürken bu talihsiz olay başıma geldi.Ama kısa zamanda bu bilgileri ekleyeceğim.

Saygılar

Alıntı

Sn.MKaptan, en kısa zamanda acil şifalar temennisi ile çok çok geçmiş olsun.

Saygılar.

Alıntı

lupus demiş ki:Sn.MKaptan, en kısa zamanda acil şifalar temennisi ile çok çok geçmiş olsun.

Saygılar.

Sn. Lupus,
İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.

Alıntı

Sn.Mkaptan,
Geçmiş olsun. Bilirim kırığı, sağ ayağım için 4 Ay,sağ elim için 2 Ay uğraşmıştım. Acil şifalar dilerim.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi