Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3 ayrı tabanca ile atış ve kıyaslama
Bilgilendirmeniz için çok teşekkürler Sn. Xlcod3r saygılar

Alıntı

Bilgi Birikim ve paylaşımlarınız için teşekkürler. Sn. xlcod3r

Alıntı

Emeğinize sağlık arkadaşım.150 Atımda resimde gösterdiğiniz hale gelen bir silahtan üreticinin utanması lazım.Kataloklarında verdikleri 25000 atış ömrü için kaç tane namlu,üst kapak vs parçalar harcayacığını varın siz tasavvur edin.Bunların tek nedeni '' şekil olarak Avrupalı kardeşlerine benzemeleridir.'' Malzeme bilimi soru işareti,su verme sertleştirme soru işareti,kalite olgusu soru işareti.Fiyat ise ön önde geleni,azıcık daha ödesek Avrupalıyı yakalayacağız.Ha gayret az kaldı, azıcık daha zam yaptınızmı tamamdır.

Alıntı

Paylaşımınız için teşekkürler güzel çalışma olmuş. Şahsen benim tercihim Yavuz16.Bizim farklı ortam ve koşullarda Yavuzdan daha iyi sonuç aldığımızı belirtmek isterim.

Alıntı

Sn Ozzmosis35,

Hoşgeldiniz.
Mesajınızdan anladığım kadarıyla, "klonun orijinalden daha iyi sonuç verdiğini" yazmışsınız. (Yavuz-Beretta). Doğruysa, çok ayrıntıya girmeden de olsa, şu farklı ortam ve koşulları biraz açıklarsanız sevinirim. Keza durum buysa, konu çok ilgimi çekecek bir yerlere gidiyor demektir.

Sevgiler

Alıntı

ozzmosis35 demiş ki:Paylaşımınız için teşekkürler güzel çalışma olmuş. Şahsen benim tercihim Yavuz16.Bizim farklı ortam ve koşullarda Yavuzdan daha iyi sonuç aldığımızı belirtmek isterim.

Sn.ozzmosis35, öncelikle hoşgeldiniz. Yavuz 16'dan farklı sonuç aldığınız farklı ortam ve koşulları bizimle paylaşınız. Sizin koşullarınızın, bizim koşullarımızdan nesi farklı merak ettim doğrusu.

Sevgiler...

Alıntı

xlcod3r demiş ki:Yavuz 16'dan farklı sonuç aldığınız farklı ortam ve koşulları bizimle paylaşınız. Sizin koşullarınızın, bizim koşullarımızdan nesi farklı merak ettim doğrusu.

Sevgiler...

Ama Sn. Xlcod3r,sizin koşullar da pek bi monşer canım Big Grin

Alıntı

Genelde "iyi" koşulları, yıl boyu kasada tutup, senede 50 mermiden fazla tamamak olarak düşünebiliriz. Big Grin

Ama gördüğüm kadarıyla bu koşulları bile tutukluk yapmadan atlatamayan yerlilerimiz var. Sad

Alıntı

ekeke demiş ki:Sn Ozzmosis35,

Hoşgeldiniz.
Mesajınızdan anladığım kadarıyla, "klonun orijinalden daha iyi sonuç verdiğini" yazmışsınız. (Yavuz-Beretta). Doğruysa, çok ayrıntıya girmeden de olsa, şu farklı ortam ve koşulları biraz açıklarsanız sevinirim. Keza durum buysa, konu çok ilgimi çekecek bir yerlere gidiyor demektir.

Sevgiler

Yarın Girsan firmasından P210 rica edeceğim Big Grin
Bu güzel sohbetin nerelere varacağını ben de merak ediyorum.
Hayırlı geceler,
TT

zzzzzz

Alıntı

Alıntı: Sevgili silah sever arkadaşlar forumu yeni keşfettim.İlk paylaşımımı yapıyorum. Elimden geldiğince bilgi verici faydalı konular açacağım arkadaşların soruları olursa elimden geldiğince yanıtlamaya çalışacağım.

Değerli arkadaşımızın kendisini tanıtma yazısını alıntı olarak ekledim. Faydalanmak lazım diye düşünüyorum.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi