Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3 ayrı tabanca ile atış ve kıyaslama
Sn. Xlcod3r'dan mukemmel bir paylasim daha... Resimler de yorumlar da sahane olmus. Elinize saglik...

Alıntı

ilksurfer demiş ki:Sn. Xlcod3r'dan mukemmel bir paylasim daha... Resimler de yorumlar da sahane olmus. Elinize saglik...

+1...
Elinize sağlık, çok teşekkürler...Smile

Sevgiler

Alıntı

Yine çok güzel, yarı otomatik seçiminde rehber olabilecek, sabitlenmeyi hak eden bir çalışma.
Elinize, emeğinize sağlık.
Saygılar.

Alıntı

xlcod3r demiş ki:
muzo55 demiş ki:Elinize emeğinize sağlık sn.xlcod3r. çok güzel bir çalışma. keşke yavuz 16 ile beretta nın da aşınma karşılaştırmalarını yapsayadınız. saygılarımla.

Sn. Muzo55,
Yazı tam bitmeden okurların incelemesine açılıyor maalesef. Son bölümü okumanızı rica ederim.
Sevgiler...

+ 1 . Okudum ve teşekkür ettim sn.xlcod3r. cidden arşivlenecek görsellere sahip bir çalışma.

Alıntı

Elinize sağlık Sayın Xlcod3r.
Çok güzel paylaşım.

Alıntı

Elinize sağlık Sn. Xlcod3r,
Saygılar.

Alıntı

Ellerinize sağlık çok aydınlatıcı bir çalışma olmuş, boya sorunu benim K10 da da var 160 atışta beyazlaşmaya başladı maalesef.

Alıntı

Sn. xlcod3r,

Elinize ve farenize sağlık, çok aydınlatıcı ve detaylı bir incelemeyi böylesine yetkin ellerden çıkmış olarak okumak haz verici.
Teşekkürlerimle...

Alıntı

ellerinize ve dilinize sağlık ....sizlerin bu çalışmaları sayesinde çok şey öğreniyoruz....saygılarımla

Alıntı

Elinize, emeginize saglik Sn. Xlcod3r. Cok guzel bir paylasim olmus.
Saygilar,

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi