Tek tercih , tek tabanca
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 2.33 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tek tercih , tek tabanca
HK USP 9 mm (compact mı desem acaba, bilemiyorum..)

Alıntı

Taşıma ruhsatlı ve tek silah olacaksa, elbette Walther P99 AS.

Alıntı

Benim tercihim, Sig Sauer P226 USPSA Black olurdu.

Alıntı

Sayin ceycey in P99 unu gördükten sonra, MKEK e ilk gidisimde tüm cahilligime ragmen dogru secim yapmis oldugumu ancak MKEK hazretlerinin kisitli sayida getirdigi P99 larin coktan satilip bitmis oldugunu ögrenip Steyr M9A1 almistim.
Ancak P99 alabilseymisim tasima acisindan cok rahat edecekmisim. Onu farkettim sayin ceycey in silahini elime aldigim zaman.
Günlük tasimada yüksek sarjör kapasitesi, düsük agirlik, kompakt yapi, benim tercihim kesinlikle P99 olurdu.

Ha, bu tabanca ile hic atis yapmadim ama 15 mermiden (fisek yatagi bos tasiyorum silahimi, tabi simdilik) bir tanesini mutlaka vurmak istedigim hedefe isabet ettiririm herhalde ;P .

Sevip oksamak icin ve sabit nokta savunmasi icin bir Navy Luger (P08) de is görür, hem de evladiyelik olur ama ömür boyu tek silahsa ve tasinacaksa P99.

Alıntı

Sanırım tercihim Browning sport olurdu..
Çünkü benim aklıma silah denince ilk isim browning geliyor..Mke'de silahın işçiliğini,boyasını gördükten sonra bir silah var bir de browning var dedim..

Alıntı

Ben de Glock 21 den yana oy kullanırdım.

Alıntı

Gene kullandığım silah olurdu.Her koşulda çalışması ve mümkün olan en kolay bulunan mermi ile aynı zamanda concealed carry yapılabilen artı olarak full kapasitesinde bir silah olan Glock 19.

Alıntı

Browning MK III Smile,
Saygılar.

Alıntı

anatolija demiş ki:
lupus demiş ki:Ömrümü sadece bir tek silahla geçirmek zorunda kalacak olsaydım, istediğimde sürekli ve yumuşak çift hareketli tetiği ile savunma ihtiyaçlarımı karşılayabileceğim, istediğimde mükemmel tek hareketli tetiği ile hedef atıcılığı zevkimi tatmin edebileceğim, amacıma göre güçlü .357 magnum veya daha sakin .38 spl mühimmat ile kullanabileceğim, kaliteli ve sağlam, 4'' namlulu, .38 / 357 bir revolver tercih ederdim.

Saygılar.

Sn.Lupus, Meşhur Şerif, Bill Jordan tamamen bu sebeplerden S&W a talepte bulunmuş, onlarda Model 19 u üretmişler...

Ama tek işi 357 olsun dersenizde, RUGER GP 100 serisi...ama S&W deki tetik yok tabii...

selam,
Sn.Lupus, Ben olsam 357 MAGNUM COONAN kullanırdım. Her hali ile mükemmeldir. Araştırın.......

Alıntı

Walther P-99

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi