Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 2.33 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tek tercih , tek tabanca
Madem ki tek tabanca ve ömür boyu kullanılacaksa ve yasaya göre istenilen silah marka ve model ve çap serbestse benim tercihim Five-Seven'dan başkası olmazdı.

Saygılarımla.

Alıntı

Merhaba,

Omurluk ve tek silahimiz olacak musade varsa biraz modifikasyonla asagidaki linkteki .357sig mermi atan P226'yi isterim.

http://lundestudio.com/wallpaper/p226st-...ull-hi.jpg
http://lundestudio.com/photos/p226st-ltt-left-full.jpg

- Aparat oluklarini istemiyorum.
- Tetik Short Trigger ve Short Reset Trigger olsun isterim hatta mumkunse ayarlarda oynamak, X five gibi SAO tetik istemiyorum cunku manuel emniyet tercih etmiyorum.
- Kabze kapaklari arka tarafa donmeden kabze yanlarinda tamamlansin ve kabze arkasi kabze onu gibi celik ve desenlendirilmis olsun.
- Horoz indirme mandali komple sistemden cikartilsin.

Saygilarimla,

Alıntı

anatolija demiş ki:
lupus demiş ki:Ömrümü sadece bir tek silahla geçirmek zorunda kalacak olsaydım, istediğimde sürekli ve yumuşak çift hareketli tetiği ile savunma ihtiyaçlarımı karşılayabileceğim, istediğimde mükemmel tek hareketli tetiği ile hedef atıcılığı zevkimi tatmin edebileceğim, amacıma göre güçlü .357 magnum veya daha sakin .38 spl mühimmat ile kullanabileceğim, kaliteli ve sağlam, 4'' namlulu, .38 / 357 bir revolver tercih ederdim.

Saygılar.

Sn.Lupus, Meşhur Şerif, Bill Jordan tamamen bu sebeplerden S&W a talepte bulunmuş, onlarda Model 19 u üretmişler...

''Model19 Combat Magnum, everything you need in a revolver, and nothing you don't! ''

''Bir revolverde olması gereken herşeyin olduğu, gereksiz hiçbirşeyin olmadığı silah, Model19 Combat Magnum!''

Cool

Ancak ömürlük bir tercih söz konusu olunca, yine de L gövdeli bir SW tercih ederdim...

Saygılar.

Alıntı

Güzel memleketimde bütçe ve seçenekler hariç ,üç aşağı beş yukarı, bu durum zaten geçerli olduğu için bizim pek zorlanmayacağımız bir soru. Asıl cevabı okyanus ötesindekiler düşünsün diyecem ama tereddütsüz cevap da gelivermiş Smile
Benim için favori, başta P99 ile P38 ekürisiyken gerilerden gelen G 19 yarışı alır efendim. Keşke ihtiyaçlarım buna uygun olsa da ben de Colt M 1911 diyebilsem ama benim ufaklık (1911'in yanında mecburen öyle) bile beni yorarken 1911 herhalde yatağa düşürürdü.
Işık ve sevgiyle...

Alıntı

Sig Sauer p228...

Alıntı

tek kelime BHP mkIII....asla vazgeçemem... bence yarı otomatiklerde BHP ve diğerleri.

Alıntı

lupus demiş ki:
anatolija demiş ki:
lupus demiş ki:Ömrümü sadece bir tek silahla geçirmek zorunda kalacak olsaydım, istediğimde sürekli ve yumuşak çift hareketli tetiği ile savunma ihtiyaçlarımı karşılayabileceğim, istediğimde mükemmel tek hareketli tetiği ile hedef atıcılığı zevkimi tatmin edebileceğim, amacıma göre güçlü .357 magnum veya daha sakin .38 spl mühimmat ile kullanabileceğim, kaliteli ve sağlam, 4'' namlulu, .38 / 357 bir revolver tercih ederdim.

Saygılar.

Sn.Lupus, Meşhur Şerif, Bill Jordan tamamen bu sebeplerden S&W a talepte bulunmuş, onlarda Model 19 u üretmişler...

''Model19 Combat Magnum, everything you need in a revolver, and nothing you don't! ''

''Bir revolverde olması gereken herşeyin olduğu, gereksiz hiçbirşeyin olmadığı silah, Model19 Combat Magnum!''

Cool

Ancak ömürlük bir tercih söz konusu olunca, yine de L gövdeli bir SW tercih ederdim...

Saygılar.

Ömür boyu taşıyacağım için külçeBig GrinBig Grin yerine K gövdeli bir SW tercih ederdim..

Viva 19-66Cool !

Alıntı

Kesinlikle bir altıpatlar Colt Phyton gibi...

Alıntı

Tam gaz kaçmakta olan tavşanı vurmayı başardığım ilk tabanca olduğu için; aklım bhp desede, elim klock19 a gidiyor sn Ronin.4 atış 2 isabet gibi bence çok iyi bir ortalamayla klock 19 diyorum.Saygılar...

Alıntı

lupus demiş ki:
anatolija demiş ki:

Saygılar.

Cool

Saygılar.

Sn.Lupus;

Toplu tabanca arıyorum, ilan daha taze... ama olmuyor böyle durduk yere fiyat yükseldi Wink

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi