Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maverick Mossberg 88
Aynı sitede ben de görüp şaşırmıştım bu fiyatı. Sayın hevesliamatör, ürün fiyat ve stok bilgilerini http://www.mossbergturkiye.com adresinden takip edebilirsiniz. Bu site dışında göreceğiniz sıfır Mossberg için yayınlanmış stok ve fiyat bilgileri muhtemelen yukarıda anlattığınız gibi sonuçlanacaktır. Saygılar.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
hevesliamator, 1905sss
Sn.Husrev doğal olarak bir aydan fazla süredir bu fiyatlarla üstelik bildik bir sitede duran tüfekleri herhalde kendileri getirmiştir diye düşündüm ( zaten sadece bu model de fiyat düşüktü ). Ama unutmuşum işte Türkiye'deki profesyonel sorumluluk ve bilinç durumunu.

Alıntı

Selamlar.Suyu çıkan konuda bu sabah bir gelişme oldu ! AVFONİ'den arayıp tüfeği ilk söyledikleri fiyata yollayacaklarını ( ancak silah yanında verdikleri hediye aksesuarları vermeyeceklerini !) söylediler.Biraz da inada bindiğinden midir nedir yollayın dedim !
Bilgilerinize saygılarımla !

Alıntı

Sn.hevesliamator,

Avfoni üç kez sormanıza rağmen sonradan fark ettiği hatasını sineye çekip ilk beyan ettiği fiyattan tüfeği verip geçmeliydi. Buraya kadar amenna. Sonuna kadar haklısınız.

Da, halihazırda ithalatçısı ve ana dağıtıcısının beyan ettiği perakande fiyatının altında bir fiyatla karşılaştığınızda, Avfoni' ye söz konusu tüfeğin ne zaman, kim tarafından ithal edildiğini, söz konusu fiyatta bir hata olup olmadığını sormak hiç aklınıza gelmedi mi? Bir UTAŞ tecrübesi yaşamışsınız... Konu ile ilgili bir internet sitesine üye olabilecek kadar klavye erişim, bilgi ve tecrübeniz var... Bedava peynirin ancak fare kapanında olabileceğini düşünebilecek bilgi ve tecrübeye sahipsiniz. Buna rağmen hiç işkillenmeden satın alma sürecini kovalamaya devam ettiyseniz, benim aklıma tek şey gelir; Defalarca kazıklanmaya rağmen asla değişmeyen silahsever fırsatçılığı... Şekil 1-A; Kendim. Smile

Alıntı
4 üye teşekkür etti:
1905sss, lenduha, Cem1964, pasa_7676
Sn.Lupus son derece samimi şekilde söylüyorum ki ( daha önceki mesajlarımdan birinde de yazmıştım ) kendileri getirtmiş olabilir düşüncesiyle 1 ay izledim tüfeği.Sonrasında beni iptal için aradıklarında da vazgeçecektim taa ki...Benden ekstra para istemeleri ve yalan söyelemeleri ve ardından olanlar yüzünden resmen sinirden inada bindirdim.Asla fırsatçı olmadım bunu kabul etmem ve böyle düşünmeniz ciddi şekilde üzer beni ! Sabah firmayı BİMER ve TUBİS'E şikayet etmiştim zaten ! Sonrasında arayıp beni yolluyoruz vb dediklerinde şikayetlerin biri için iptal dilekçesi yolladım ( bir diğeri 24 saat sonra yollanabiliyormuş) ki kötü insan ben olmayayım diye ! Umarım kimsede "fırsatçı" izlenimi bırakmam bu açıklamamdan sonra.Saygılarımla

Alıntı

(26-05-2017, 01:39 PM)hevesliamator demiş ki: [Resim: 201.jpg]

Herkese selam ve saygılarımla.Bugün gayet sağlam olduğunu öğrendiğim MOSSBERG 590 MARINER  8+1 tüfeğimi aldım ! Hafta içinde deneyip nacizane fikirlerimi yazacağım ( MOSSBERGE de mail attım seri numarasını ki tüfek hakkında alabildiğim bilgiyi versinler diye).İyi bir teklif gelirse satabilirim de tabii) Sonsuz saygılarımla herkese iyi hafta sonları dilerim

Sn hevesliamatör sakıncası yoksa haftası dolmadan 590 Mariner tüfeği niçin sattığınızı ve neden benzer bir tüfek aldığınızı öğrenebilirmiyim. Bir de 590 Mariner'i nereden temin etmiştiniz ?

Saygılarımla

Alıntı

Aslında her zaman bir MOSSBERG MARINER istemiştim.Burada hiç sıfırına denk gelmedim,rastlantı 2.el olarak gayet iyi fiyata YABANAV 'da rastladım.Düzgün ve güvenilir bir firmadır benim tecrübe ettiğim kendileri.Sağolsunlar al götür dene istemezsen geri getir gibi esnek ve iyi niyetli bir satış yaptılar.Tüfeği aldıktan sonra öğrendim ki - almadan seri no sorgulaması yapmak lazımdı tabii ki - tüfek 1989 yapımıydı bunu onlarda bilmiyordu. Bir şekilde içim rahat etmedi ve geri verdim ( muhtemelen 30 yıllık bu tüfek bir çok yeni tüfeği cebinden çıkarırdı oysa ) . MOSSBERG 500 içinse elimde UTS-15 dışında pompalı yoktu ve o da güvenilmez bir tüfek ne yazık ki bu yüzden uygun fiyatta görünce hemen almak istedim.Bu arada YABANAV'da çok sayıda 2.el MOSSBERG ve MAVERICK var bilginize.Saygılarımla

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
sem

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi