Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maverick Mossberg 88
Sn xlcod3r; Mükemmel bir paylaşım ve harika bilgiler için teşekkürler.

Alıntı

[quote=xlcod3r]
Beyler,
Elime geçen bir maverick Mossberg 88 tüfeğe komple bakım yapacaktım. Bu arada çektiğim resimleri sizlerle paylaşmak istedim. İzahatlar resimlere yüklenmiş durumda. Umarım faydalı olur.
Sevgiler...

[Resim: Silahgenelgrnm.jpg]

[Resim: Dipikpedi.jpg]

Sayın üstatlarım bendeniz tüfenk ruhsatı ile 5' li bir fişenk paketini buraya haznediyorum ihtiyaten.Big Grin

Alıntı

?
Sn. Paşam,
Buna neden gerek duyuyorsunuz merak ettim.

Alıntı

Fişeği anladımda ruhsatı niye oraya koyuyorsunuz onu anlamadım?

Alıntı

Ruhsatı, almayı unutmamak içinBig Grin, fişenkleri de yedeklemeBig Grin için koyuyorum.Dipçiğin ağırlaşması da ayrıca hoşuma gidiyor.

Olta, pusula, çakı felan da koydum muydu, al sana hayatı idame tüfengi, hehehehhe..

Alıntı

nurikilligil demiş ki:Ruhsatı, almayı unutmamak içinBig Grin, fişenkleri de yedeklemeBig Grin için koyuyorum.Dipçiğin ağırlaşması da ayrıca hoşuma gidiyor.

Olta, pusula, çakı felan da koydum muydu, al sana hayatı idame tüfengi, hehehehhe..

Big Grin

Alıntı

nurikilligil demiş ki:Ruhsatı, almayı unutmamak içinBig Grin, fişenkleri de yedeklemeBig Grin için koyuyorum.Dipçiğin ağırlaşması da ayrıca hoşuma gidiyor.

Sn.Paşam,
Yıldız tornavida taşımak zor olmuyormu?

Alıntı

Konuyu yeni okudum, yivsiz tüfek sahibi olmadığım için çok dikkat etmemişim. Sayın xlcod3r'in ellerine sağlık. çok teşekkürler. Tam bir başvuru kaynağı gibi çalışma olmuş.

Alıntı

xlcod3r demiş ki:

Sn.Paşam,

Onu da içerde muhafaza ediyorum zaten diyerek bölgesel kökenim hakkında bir ipucu vermek isterim, hehehehhe..

Sayın üstadım benim laylon tüfengin dipçik tablası, kayış bağlantı aparatı ve onunla yekpare vidası elle döndürülerek çıkarılıyor.

Alıntı

nurikilligil demiş ki:
xlcod3r demiş ki:

Sn.Paşam,

Onu da içerde muhafaza ediyorum zaten diyerek bölgesel kökenim hakkında bir ipucu vermek isterim, hehehehhe..

Sayın üstadım benim laylon tüfengin dipçik tablası, kayış bağlantı aparatı ve onunla yekpare vidası elle döndürülerek çıkarılıyor.

Tanıdık geldi bu tüfek Sn.NurikıllıgilBig Grin

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi