Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maverick Mossberg 88
Emek vermissiniz,tesekkürler Sn.Xlcod3r.
Bu klasmandaki pompalilarda mekanizma birbirine benzer degilmi?Sn.ilksurferin dedigi gibi bizde sizin paylasiminizin yardimiyla bu sökümü yapabiliriz.

Alıntı

Sn.Xlcod3r ellerinize ve emeğinize sağlık teşekkürler

Alıntı

xlcod3r demiş ki:[Resim: Fiekdiptablatrnaklarineyata.jpg]

Sn. xlcod3er;
Elinize sağlık, harika bir konu olmuş.
Benim bir sorum olacak; yukarıdaki resimde görülen tırnaklar tüm pompalılarda çift taraflı mıdır?
Lütfen hayır deyinSmile
Zira Winchester'da tek tarafta var ve bir süredir bir taraftaki kırıldı mı diye bir düşünce içerisindeydim. Sökmeye korktuğum için de kırık izi var mı diye bakamadım. Kafamın bir köşesinde sürekli bir korku var, yukarıda ki resim de bunu yeniden depreştirdi.

Sevgi ve Saygılarımla

Alıntı

Çok süper paylaşım.... Aynı tüfeğe bende geçen Yalova buluşmasından önce komple bakım yapmıştım. Ancak yetersiz ışıktan fotoğraflar çok kötü çıkmıştı. Bu arada ben tetik aksamına dokunmadım. Benim için güzel referans olacak...

Saygılarımla.

Alıntı

Çok güzel bir paylaşım elinize, emeğinize sağlık.

Alıntı

Elinize sağlık cok güzel olmuş.

Alıntı

Altunhan demiş ki:Emek vermissiniz,tesekkürler Sn.Xlcod3r.
Bu klasmandaki pompalilarda mekanizma birbirine benzer degilmi?Sn.ilksurferin dedigi gibi bizde sizin paylasiminizin yardimiyla bu sökümü yapabiliriz.

Sn. Altunhan,
Bu klasmandaki pompalılar çalışma tip ve parça yerleştirme konusunda hemen hemen birebir aynıdır. Söküm yaparken mantık; Herkesinde bildiği gibi neyi, nereden, nasıl söktüğünü unutmadır. Sizde bu mantıkla istediğiniz bütün sökümleri yapabilirsiniz.

Alıntı: Sn. xlcod3er;
Elinize sağlık, harika bir konu olmuş.
Benim bir sorum olacak; yukarıdaki resimde görülen tırnaklar tüm pompalılarda çift taraflı mıdır?
Lütfen hayır deyinSmile
Zira Winchester'da tek tarafta var ve bir süredir bir taraftaki kırıldı mı diye bir düşünce içerisindeydim. Sökmeye korktuğum için de kırık izi var mı diye bakamadım. Kafamın bir köşesinde sürekli bir korku var, yukarıda ki resim de bunu yeniden depreştirdi.

Sevgi ve Saygılarımla

Sn. Nutkey,
Tekli olan da var diye hatırlıyorum ama hiç winchester denk gelmedi ve inceleyemedim. Ankara'ya döndüğümde sizinki ilk olur kabul ederseniz. Hemde kafanızdaki şüpheleri silersiniz. Olursa forumda bir de Winchester incelemesi olur.Smile

Sevgiler...

Alıntı

Ellerinize sağlık Sn.Xlcod3r abi,
Muhteşem çalışma olmuş, resimlerde site ibaresi de izinsiz kullanılan grafiklerin önüne geçilmesi için çok güzel olmuş.
Saygılar,
TT

Alıntı

Referans olacak kadar güzel hazırlanmış bir konu olduğu için, sabitliyorum Sn.xlcod3r.
Elinize, emeğinize sağlık.
Saygılar.

Alıntı

Ellerinize sağlık Sn.Xlcod3r, Bu sayede genel çalışma prensiplerini anlayabildim, tekrar teşekkürler, Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi