Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sonunda Aldım-Ghost tr-01
Öncelikle güzel temennilerini ve tebriklerini benden esirgemeyen dostlarıma teşekkür ederim..İnşallah yüreği silah sevgisi ile dolu tüm arkadaşlarıma da Allah bir an önce silahına kavuşmayı nasip eder..

Sn.Dr.Akdal bey;
Firmanızın ürününü kullanmaktan büyük keyf ve güven duyduğumu söylemek istiyorum.Sn.Lupus ustam da tebrikleri ile birlikte benden ayrıntılı bir kullanıcı izlenimlerini de isteyince ,bende hangi hususlara dikkat etmem gerektiğini değerli ustamıza soracaktım.Sizin mesajınızı da görünce şimdi ilgili linkte ki Ustamızın sorularını silahım üzerinde tek tek cevaplayıp yorumlarımı bildirmeye çalışacağım..Yalnız ben videoları atış haricinde çekmeyi pek gerek görmemiştim.Fakat şöyle bir kaç resim ile birlikte mini bir de video eklersem sanırım tuzu biberi olacaktır.Smile
Saygılarımla..

Alıntı

Güle güle kullanın Sn. Ashes, hayırlı olsun.
Saygılar.

Alıntı

Yazan Altunhan
(Nicedir sormak istiyordum. Arkadaslar, her yeni alinan silaha temennilerimizi yazarken "Allah kötüye kullandirtmasin." deniyor.Bu sözün tam anlamini aciklarmisiniz.)

Yani şahsen benim söylemek istediğim:Allah kötüyle karşılaştırmasın ve silahı kullanmak zorunda bırakmasın ki ciğeri beş para etmez birinin yüzünden acı ve sıkıntılar çekilmesin Sn.Altunhan Smile

Alıntı

Ben de öyle tahmin ettim sn.wildeagle.
Bence aslinda "kötüye karsi yaninizdan eksik olmasin" demek daha yerinde.Kötüye karsi kullanilmayacaksa niye tasinsinki, degilmi?

Alıntı

Gönül isterdi ki yanımızdan hiç eksik olmasın ama maalesef bulundurma ruhsatlı olduğu için evden eksik olmuyor onu söyleyebilirimSmile

Alıntı

Güle güle kullanın Sn.Ashes

Alıntı

Hayırlı uğurlu olsun. Güzel günlerde kazasız belasız kullanmanızı dilerim.

Alıntı

Hayirli olsun, iyi günlerde kullanin.

Alıntı

Güzel günlerde kullanın, hayırlı olsun.

Alıntı

Güle güle kullanın hayırlı olsun tr01 güzel tercih

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi