Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sonunda Aldım-Ghost tr-01
hayırlı olsun. Allah kötüye kullandırtmasın

Alıntı

Güle güle kullanın Sn. Ashes. Hızlı çıktınız maaşallah. Ben yerimde sayıyorum hala Smile

Alıntı

Hayırlı uğurlu olsun efendim. Resimler de güzel, aynı güzelliklerde kullanım raporları ve resimlerini sabırsızlıkla bekliyoruz.

Saygılar...

Alıntı

Hayırlı uğurlu olsun Sn. Ashes. Allah kötüye kullandırmasın , ola ki kendinizi savunmak durumunda da kalırsanız sizi darda koymasın. Bundan sonraki geri bildirimlerinizi merakla bekleyeceğiz. Sevgi ve Saygılarımla....

Alıntı

Allah kötüye kullandırtmasın iyi günlerde kullanın inşallah..

Alıntı

Efendim hayırlı olsun, sizin adınıza çok mutlu oldum..
Darısıda benim başıma artık...

Alıntı

Herkese güzel temennileri için sonsuz teşekkür ederim..
Eninde sonunda silah alacaktım ama forumumuza iştirak ettikten sonra rüyalarıma bile girmeye başladı bu sevgi.Allah izin verirse P.tesi günü bir arkadaş ile birlikte açık hava poligonuna gideceğiz ,orada özellikle video çekimi yapmaya çalışacağım.Henüz dün gece Ankara'dan geldim,bu sabah ise emniyete gidip ruhsatı çıkarttım.Aslında 1 hafta sürem varmış ama içim rahat etmedi.Sonuçta emniyetimizde prosedürler gerçekten hızlı işliyor.Ne zaman istersen gel ,yol belgeni çıkartalım dediler.Poligonumuz da şehrin dışında,dağların,ormanların arasında,karşımızda şehrin manzarası...Resimlerini ekleyeceğim.
Saygılarımla..

Alıntı

Super super.. 4 goz ile poligon resimlerinizi de bekliyoruz. Ozellikle manzarayi cok merak ettim. Harika bir yere benziyor... Bu arada resimleri ve izlenimlerinizi paylastiginiz icin de tesekkurler...

Alıntı

İyi günlerde, sadece keyif için atış yapanız temennisi ile silahınız hayırlı, uğurlu olsun.
TR 01 ile ilgili ayrıntılı kullanıcı izlenimlerinizi de dört gözle bekliyoruz.
Saygılar.

Alıntı

Hayırlısı olsun. Allah, kullanınca utandırmasın. Keyifli atışlar dilerim.
Saygılar.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi