Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TR 4 Serisinin Fiyatı Hakkında
Sayın yetkili;

Makina Kimya'nın sitesine girdiğimde TR 4 modelinin satışa sunulduğunu gördüm. Ancak fiyat olarak diğer modellerden daha farklı bir konumda bu ürün. (1675 TL) Diğer modeller ile TR 4 modelinin arasında fiyat farkını doğuran teknik özellikleri ve kullanım kolaylıklarını bildirerek bizi aydınlatmanızı diliyorum. Allah çalışmalarınızda muvaffak etsin...

Saygı ve selamlarımla.

Alıntı

Sayın sabri34, MKE sitesinde o fiyatın o modele ilişkin olarak belirtilmesi ne kadar doğru bilemiyorum. Zira Ghost TR04, TR01 modelinin kapak takımı ve TR02 modelinin gövdesinden müteşekkil mevcut bir modeldi.

Ben o fiyatın, TR02 modelinin Novac gez ve beyaz krom namlulu versiyonuna ait olduğunu biliyorum. Ayrıca bu modelde saten kaplama olma ihtimali de yüksek. Şüphesiz en doğru bilgiyi tabi sn dr.akdal verecektir.

Saygılar...

Alıntı

Sn.Sabri34!
Sn.Oncearocker beyefendinin de izah ettiği gibi fiyat farkı Novac gez ,parlak krom namlu vb artı özelliklerden kaynaklanıyordur.Konuyla ilgili detaylı bilgiyi Ankara sorumlumuz Halit beyden alırsanız memnun olurum.
Saygılar......

Alıntı

Ben de merak ediyordum farkı, sağolsun Sn. Sabri34 dile getirmiş.

MKEK sitesinde TR04'ün teknik özellikler kısmına bakıldığında ürünün siyah renk olduğu belirtilmiş. Krom kaplı olsaydı belirtilirdi diye düşünüyorum. Zira diğer ürünlerde krom kaplı olanlar beyaz olarak belirtiliyor.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi