Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Steyr Distribitörü ve Uçar Av
#1
Arkadaşlar Steyr temsilcisi Sy Ethem Bey MAK Savunma Teknolojileri ve Uçar Av olarak, Steyr tabanca va tüfeklerinde meydana gelebilecek her türlü arıza ve diğer konularda yardıma hazır olduğunu belirtmemi rica etti. Her zaman yardıma hazırlar.

GSM : 0 533 349 58 37

İş Tel : 0 216 492 64 44

Faks : 0 216 492 64 45
 
Alıntı

#2
selam.mkek dan steyr m-a1 satın aldım bu silah seri atış yapabiliyor mu bana o şekilde bilgi vermişlerdi ama ben seri atış yapamadım bilgi verirseniz teşekkürler
 
Alıntı

#3
Sayın snnpkkn, talep etmiş olduğunuz fonksiyonun, 'illegal!' olduğunun bilincindemisiniz? Seri atış dediğiniz, "Tam otomatik" özellikli silah satışı yada modifikasyonu yasaktır! Ayrıca forum kurallarına riayet etmenizi öneririm (imla ve noktalama kuralları)
 
Alıntı

#4
Gerçekten seri atış yapabileceğine inanıyor musunuz yoksa bizimle dalga mı geçiyorsunuz?
 
Alıntı

#5
Başka bir başlık altında'da "Glock 19 gibi seri atış yeteneği" tabirini kullanmışsınız ki glock 19 da seri atış fonksiyonuna sahip bir silah değildir (standart ve yasal olarak) lütfen forumu daha iyi takip ediniz. Saygılar.
 
Alıntı

#6
Bu aklı selimin çevresinde birisi tetiği filan kastedip, silahın akıcılığını kastederek seri demiştir, bu aklı selim de gelip şimdi kuyuya taş atıyor gibime geldi sanki vaziyet Big Grin
 
Alıntı

#7
Eminim en kısa sürede sayın dogo, hakettiği başlık altında huzura kavuştururSmile
 
Alıntı

  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi