Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Steyr Distribitörü ve Uçar Av
Arkadaşlar Steyr temsilcisi Sy Ethem Bey MAK Savunma Teknolojileri ve Uçar Av olarak, Steyr tabanca va tüfeklerinde meydana gelebilecek her türlü arıza ve diğer konularda yardıma hazır olduğunu belirtmemi rica etti. Her zaman yardıma hazırlar.

GSM : 0 533 349 58 37

İş Tel : 0 216 492 64 44

Faks : 0 216 492 64 45

Alıntı

selam.mkek dan steyr m-a1 satın aldım bu silah seri atış yapabiliyor mu bana o şekilde bilgi vermişlerdi ama ben seri atış yapamadım bilgi verirseniz teşekkürler

Alıntı

Sayın snnpkkn, talep etmiş olduğunuz fonksiyonun, 'illegal!' olduğunun bilincindemisiniz? Seri atış dediğiniz, "Tam otomatik" özellikli silah satışı yada modifikasyonu yasaktır! Ayrıca forum kurallarına riayet etmenizi öneririm (imla ve noktalama kuralları)

Alıntı

Gerçekten seri atış yapabileceğine inanıyor musunuz yoksa bizimle dalga mı geçiyorsunuz?

Alıntı

Başka bir başlık altında'da "Glock 19 gibi seri atış yeteneği" tabirini kullanmışsınız ki glock 19 da seri atış fonksiyonuna sahip bir silah değildir (standart ve yasal olarak) lütfen forumu daha iyi takip ediniz. Saygılar.

Alıntı

Bu aklı selimin çevresinde birisi tetiği filan kastedip, silahın akıcılığını kastederek seri demiştir, bu aklı selim de gelip şimdi kuyuya taş atıyor gibime geldi sanki vaziyet Big Grin

Alıntı

Eminim en kısa sürede sayın dogo, hakettiği başlık altında huzura kavuştururSmile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi