Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
45 lik Akdal !
Allah utandırmasın Sayın Dr.Akdal Bey.
açıkça söylemek gerekirse sizin silahınızı tercih etme sebebim;Ürününüzün bu denli arkasında durmanız ve Lupus ustanın da Olumlu yaklaşımları.Şimdi satın alma belgem elimde.Babamıda ikna ettimSmile Haftaya silahımı alıp poligonda bir 50-100 mermi yaktıktan sonra ilk izlenimlerimi buradan bildireceğim.Kitap için teşekkürler.Saygılarımla..

Alıntı

üretilecek olan silah glock şarjörleriile uyumlu olacakmı? mesela ar24 almayı düşünen bazı insanlar cz75 işarjörleri ile uyum sorunları yaşadıgını duyunca almaktan vazgeçtiler amerikada

Alıntı

sy dr akdal kitap listesine benide ekleyin sehat bey in tabancasını gördüm büyük firma büyük jest diyorum

Alıntı

Sayin üyeler ,yazisma dilimize biraz özen gösterelim isterseniz.Bu konuda günlerdir uyari yapiliyor.

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=2806

Alıntı

Altunhan demiş ki:Sayin üyeler ,yazisma dilimize biraz özen gösterelim isterseniz.Bu konuda günlerdir uyari yapiliyor.

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=2806

+1 .

Alıntı

Benim yazışma dilimde bir problem var mı acaba Sn.Altunhan bey ? Özen göstermeye çalışıyorum da.Umarım başarabiliyorumdur..

Alıntı

'Çalışıyorumda' olmaz efendim. Lütfen ayrı yazmaya gayret gösterelim de tam olsun.
Işık ve sevgiyle...

Alıntı

Eğer öğretmen olsaydınız,dersinizden kalmıştık Sn.Sandeman.Smile

Alıntı

Sayın Dr. Akdal umarım 45'liğiniz çok ama çok başarılı olur. İnanın sanki silahı ben kendim üretiyormuşum gibi sevindim duygularımda tüm yüreğimle samimiyim. Bu arada bende ücreti mukabilinde sayın xlcod3r gibi yazarı tarafından imzalanmış kitaptan almak istiyorum.

Bu arada sayın üstat Lupus'un " Hangi silah olursa olsun kendini ispatladıktan sonra alınmalı " sözünü kendine şiar edinen biri olarak diyorum ki ; Üstadım sizin fikir ve önerilerinizle şekillenmiş bir tabancayı vallahi de billahi de gözüm kapalı satın alırım. Saygı ve sevgilerimle....

Alıntı

Sevgili orpeus!
Samimi temennileriniz beni ne kadar mutlu ediyorsa sizlere karşı mahcup olmama duygusu da hassasiyetlerimizi artırıyor.Bu sefer ürün çıkmadan ustalarımızın test edecek olması biraz stresimi azaltıyor.Herneyse hayırlısı.
Saygılar.....

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi