Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
45 lik Akdal !
Sevgili Northwolf!
Önce çizimler sonra foto Smile
[Resim: 45calgvde.jpg]

[Resim: 45calmontaj.jpg]

Alıntı

Peki Sayın Dr.Akdal bey merak etmeyin ,Lakin burada kitaplar havada uçuşuyor iken benim boynum bükük kaldı,üstelik okumaya hevesli bir öğrenciyimSad neyse canınız sağolsun Smile

Alıntı

Foto da isterük..

Mümkün olduğunca az mürekkep harcamışsınızdır umarım, heheh, özellikle beyaz mürekkep yoktur inşallah..

Alıntı

[Resim: dscn6743.jpg]

[Resim: dscn6746.jpg]

[Resim: dscn6747.jpg]

[Resim: dscn6748c.jpg]

Umarım resimler bir fikir verir......

Alıntı

Sn.Ashes!
Sizi kitap listesine ekledim...
Saygı ve muhabbetle....

Alıntı

Örgüden kaynaklanan çizgiler ve görüntü bozuklukları yanıltmaz umarım.Burada düz gibi görünen tetik korkuluğunun alt kısmı (seri no yazılan)tamamen bombeli.Kenarlar 0.2-0.3 radiuslu.En kısa zamanda bitmiş foto koyabilmek ümidiyle.....
Saygılar......

Alıntı

Allah utandırmasın efendim,ergonomisi üzerine epey uğraşılmış sanırım. Ağırlığıyla ilgili netleşen bir rakam var mı?

Alıntı

Sn sandeman'ın da dediği gibi allah utandırmasın Sn. dr.akdal.
Bu arada, bir gün özelde picatinny'nin, genelde tüm rayların tarihe karışacağı günleri umutla bekliyorumSmile

Sevgi ve saygılarımla

Alıntı

Şarjör pimi hala basınca kendi elinize basınç yapmıyor değilmi Sn.Dr.Akdal...?

Ayrıca Şarjör tabanı ve kabze tabanı birleşim yerlerinde parmak çentiği göremiyorum...?

Umarım sadece Draft'tır... son halden sonra bu dediklerimi yapmanız başka bahara kalıverir...

Alıntı

Sn. Akdal,
Yeni .45 liği Kasım ayında görecek olmamıza sevindim doğrusu.Sn. Lupus ile karşılıklı jest lerinizde bende, herkes yakışanı yaptı duygusu uyandırdı. Tebrikler. Bu arada yazarı tarafından imzalanmış bir adet kitabı bedeli mukabilinde olmak şartı ile bekliyorum.
Silah hakkında ise elime almadan şöyle böyle demek istemiyorum. İnşallah beklentilerinize ve beklentilerimize hitap eder. Üstad ve ustaların inceleme ve yorumlarıda etkili olacaktır tabii ki.
Sevgiler...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi