Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
45 lik Akdal !
Su olaya bakarmisiniz.Türkiyede kac firma böyle bir jest yapar ve kac silahsever bu jeste böyle cevap verir?

Sn.Lupus,sn.Dr.Akdal.Büyüksünüz..

Alıntı

dr.akdal demiş ki:Bu sebeple Ustamıza yönetim kurulu adına bir kaç teklifimiz olacak:

1-Yeni gövde tasarımında ki katkılarından dolayı ilk çıkacak 45 lik Akdalı kendilerine takdim edelim.00001 seri nolu olacak bu tabancanın sürgüsü veya herhangi bir bölümüne ustanın uygun gördüğü yazılar(resim de olabilir)yazılacak.
Firmamız açısından ciddi bir ArGe çalışmasıda olacak tabii ki.Ayrıca 200 mermi istihkakı da bize ait olacak Smile

2-Bordobere kitabının ilk baskısını Vahit beyden imzalı olarak gene kendisine takdim edelim.

Bu tekliflerimiz kabul görürse mutlu olacağımızı bilmenizi isterim.
Yön.Kur.Başkanı
Dr.Akdal

3. mesaj olarak yazacaktım az daha buna benzer bir öneriyi, sonra üstadımız yanlış anlar belki diye vazgeçtim.

Fakat öneri madem sayın drakdal tarafından sunuldu, bence kabul etme büyüklüğünü de göstermeli sayın üstadımız, ben sayın dr.akdal' ın yerinde olsam kırılabilirdim.Big GrinBig GrinBig Grin

Sonuçta ne kendisi eleştiriye kapalı bir iş adamı, ne de üstadımız bu hediyeyi tenkitten gayrı tutabilecek bir kişiliğe haiz..

Kitap konusunda ise hediye alacağın fikri bile sorulmamalı bence, hehehehehhehehe..

Alıntı

Hem sevgili Üstadımızı hemde Sn.Dr.Akdalı yürekten alkışlıyorım.Sizlere yaklaşım ve katkılarınızdan dolayı birkez daha teşekkürlerimi sunuyorum.
Saygılarımla..

Alıntı

Sayın Dr.Akdal satın alma belgem çıkmış ,birazdan gidip alacağım ,haftaya da kısmetse standınızda olacağım.Ama 45'liği duyunca hemde sayın Lupus ustamızın katkılarıyla hazırlanacak kusursuz bir 45 'lik olunca, acaba kasım'a kadar beklesem mi diyorum.Neyse onu 2.silah olarakta düşünebilirim eğer ghost'tan memnun kalırsam.Saygılar..

Alıntı

Ne güzel bir gün., Ne güzel haberler Smile
Sn. Akdal ilginiz için teşekkür ederiz.

Alıntı

Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim.Katkılarınız hepimiz için gelişim vesilesi olacaktır.Forumda 500 mesajı geçmiş arkadaşlarada kitap hediyesi düşünsek acaba gereksiz mesajlara sebebiyet vermiş olurmuyuz yoksa üyelerimizin ilgi ve dikkatlerini mi artırmış oluruz.?
Sevgili Northwolf katı model geldi resmini birazdan yayınlıyorum.Bazı radiuslu kısımlar örgüden dolayı keskin gibi duruyor.Fakat katı modelde 0.2-0.3 radiusları var.Bir anlamda keskin kenarların tamamı yuvarlandı.

Alıntı

Asalet kazanılmaz.İnsanoğluna Tanrı tarafından doğarken bahşedilir.Asil insanlarsınız benim gözümde sn lupus ve sn dr akdal.Allah tuttuğunuzu altın etsin...Kasım ayını sabırsızlıkla bekliyorum sn dr akdal.Krize inat 45 liğinizden almak için elimden geleni yapacağım.Ayrıca dün konuştuğumuz mevzu içinse ekim ayını beklemeye karar verdik bilginize...Saygılar...

Alıntı

Arkadaşlar burada mutlaka başka kıymetli ustalarımız ve üstadlarımızda var.Özellikle poligon bağlantısı olan üstadlar sn.ceycey sn.ekeke sn.melihağa ve ABD satışımız başlayınca sn.ilksurfer Smile bizim için onay ve teyit makamı olurlar ümidindeyim.Eğer sıradışı bir durum yaşanmazsa kasım ayı sonrası önce .45 sonra 40 sonrada 9x19 ve bunların compaq ,subcompaq modelleri çıkacak.
tabii her modelin ilk testlerini bu şekilde üstatların yapması söz konusu olursa çok hızlı bir ArGe süreci olacağına inanıyorum.
Saygılarımla....

Alıntı

Sevgili Radius!
''Neden siyah değilde beyaz sorusunun cevabını verdiğinizde ,neden beyazda siyah değil sorusuna muhatap olacaksınız'' tesbitiniz ; bir atasözü gibi , hatta fıkra gibi, inanırmısınız şu anda yazarken bile beni güldürüyorSmile Ne diyeyim Allah cc da sizi güldürsünSmile
Konuştuğumuz konuda şu anda da yapabileceğimiz revizyonlar varsa yapabiliriz.
Saygılar.....

Alıntı

Sn.Ashes!
Bir an önce paylaşımlarınızı bekliyorum.
Selam ve muhabbetle...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi