Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 4 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
45 lik Akdal !
Değerli Arkadaşlar!
Böyle bir konu başlığı açmamın firmamız için bir teşekkür borcu olduğunu düşünüyorum.
Malumunuz TR 02 yi ilk çıkardığımızda Lupus Ustanın resimli değerlendirmeleri olmuştu.
http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=1294
Bunu diğer başlıkta da yazdım.Neredeyse aynısını uyguluyoruz.
Ayrıca Bordo bere kitabının bayram sonrasında baskıya girecek nüshaları için ilk tahsisini de Lupus usta yapıyor..........

Alıntı

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=1294

Sn.dr.akdal, tüm forum arkadaşlarımızla beraber tartışarak ortaya koyduğumuz tüketici tespit ve taleplerini göz önünde bulundurularak, yeni modellerinizde elden geldiği ve üretim koşulları el verdiği ölçüde bunlara da yer vermeye çalışarak, teşekkürü hak eden sizlersiniz.

Saygılar.

Alıntı

Bu sebeple Ustamıza yönetim kurulu adına bir kaç teklifimiz olacak:

1-Yeni gövde tasarımında ki katkılarından dolayı ilk çıkacak 45 lik Akdalı kendilerine takdim edelim.00001 seri nolu olacak bu tabancanın sürgüsü veya herhangi bir bölümüne ustanın uygun gördüğü yazılar(resim de olabilir)yazılacak.
Firmamız açısından ciddi bir ArGe çalışmasıda olacak tabii ki.Ayrıca 200 mermi istihkakı da bize ait olacak Smile

2-Bordobere kitabının ilk baskısını Vahit beyden imzalı olarak gene kendisine takdim edelim.

Bu tekliflerimiz kabul görürse mutlu olacağımızı bilmenizi isterim.
Yön.Kur.Başkanı
Dr.Akdal

Alıntı

sayın dr.akdal 45 lik akdal ne zaman satışta olacak acaba ?

Alıntı

Alkışlıyorum.. sonunda 45 Auto Akdal demek yolda...

Bekliyoruz...

Alıntı

Gelelim Foruma:
1-Tasarıma ve konulacak isme katkıda bulunan başta sevgili Northwolf olmak üzere(Cemil beyin vefatından dolayı hassaten başınız sağolsun),Lastmohikan ,Ege caddesi,
özellikle sn.Stalker vb kıymetli forum üyesi arkadaşlarımıza imzalı Bordo bere kitabından hediye edelim.
2-2010 yılı için sn.Cigarafricano nun destekleri ile uluslararası bir organizasyon yapalım.
3-Yerel herturlu Organizasyon için firmamız adına sn.hurkan tam yetkilidir.
4-Forumla ortak olarak daha neler yapabilirsek somut her teklife her zaman sonuna kadar açık olduğumu ve destek olacağımızı bir kere daha hatırlatmış olayım.
45 lik Akdal Kasım ayında MKE de olur ümidindeyim(Tabii eğer ustanın onayından kısa sürede geçersek.Ustanın onayı olmadan pazara vermemeye kararlıyım)
saygılar.....

Alıntı

dr.akdal demiş ki:Yeni gövde tasarımında ki katkılarından dolayı ilk çıkacak 45 lik Akdalı kendilerine takdim edelim.00001 seri nolu olacak bu tabancanın sürgüsü veya herhangi bir bölümüne ustanın uygun gördüğü yazılar(resim de olabilir)yazılacak. Firmamız açısından ciddi bir ArGe çalışmasıda olacak tabii ki.Ayrıca 200 mermi istihkakı da bize ait olacak Smile

Nazik ve çok kıymetli teklifiniz için gerçekten çok çok teşekkür ederim Sn.dr.akdal. Ancak bu, hediye bir silaha gösterilmesi gereken saygı ve nezaketten dolayı, silah hakkında objektif görüş belirtmeme engel olacağından dolayı çok etik bir hareket olmaz. Kim ne derse desin, bu insan psikolojisinin bir gerçeği olup, kimse aksini iddia edemez.

Ancak daha önce de görüştüğümüz gibi, bizden kaynaklanan sebeplerden dolayı bir türlü fırsat bulup hayata geçiremediğimiz buradaki poligona bir silah tahsis etme şeklinde, birlikte güzel bir test projesi yürütebiliriz. Bu şekilde de daha objektif bir geri besleme elde imkanı bulmuş olursunuz.

Saygılar.

Alıntı

Sevgili Usta!
Mustağni yönünüzü bildiğim için çekinerek yazmıştım.Objektifliğinize zarar vermek veya böyle bir kanaat uyandırmak size ve foruma verilecek en büyük zarar olur.Bence başta siz olmak üzere forumdaki hiçbir arkadaş gördüğü arızaları ifade etmekte çekinmemeli ki forumun hayatiyeti buna bağlı.
Teklifimi şöyle revize etmiş olayım:
Poligonun belgeleri bize ulaştıktan sonra ben sizin tarafınızdan ilk atışları yapılmak ve ilk 2000 mermi bizim tarafımızdan temin edilmek üzere(resmi prosedürünü bilmiyorum)ilk silahı teslim edeyim ve tabii onay çıkmadan satış yok kuralı gene geçerli.
Saygılar....

Alıntı

Konu başlığı nostaljik olsun istemiştim.İsminizin kalmasını isterdim ama takdir sizinSad
saygılar....

Alıntı

Nezaketiniz için teşekkürlerimi sunarım Sn.Dr.Akdal.

Anlaşılan katı model elinize gelmiş... Biraz fotoğraf paylaşımı uygun görürseniz mümkünmüdür? şöyle kenarından...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi