Değerlendir:
  • 0 Oy - 0 Yüzde
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tüfek Kundağı
29-08-2009, 09:46 PM
Tüfek Kundağı
Değerli Arkadaşlar,
Av tüfek kundağı yaptırabileceğim tavsiye edebileceğiniz usta,adres konusunda destek istiyorum.(Özel imalat)
saygılarımla
Web Sayfasını Ziyeret Edin Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
29-08-2009, 10:15 PM
RE: Tüfek Kundağı
Sayın faruk hangi şehir?

Every man dies; Not every man really lives.
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
29-08-2009, 11:14 PM
Ronin Yazdı:Sayın faruk hangi şehir?
İstanbul Sn Ronin
Alıntı Yaparak Cevapla
30-08-2009, 12:45 AM
Malesef ben İzmir' deyim ancak ilerde ihtiyaç olursa seve seve yardım edebilirim Sn. Faruk

Every man dies; Not every man really lives.
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
30-08-2009, 01:29 AM
Sn.Ronin
İlginize çok teşekkür ederim.
Arkadaşlar,
Benim aradığım tavsiye edeceğiniz iyi bir usta her şehirde olabilir aradığım sadece referans.
saygılar
Alıntı Yaparak Cevapla
30-08-2009, 04:25 AM
Aklıma sadece Konya geliyor, söz konusu eğer bir yivsiz ise.
Ayrıca zevkinize karışmak istemeden şaka ile karışık sormak istiyorum Sn.Faruk, Elalem gider Mersin'e hesabı 870'i ahşaplamayacaksınız değil mi Big Grin
Etmeyin eylemeyin, günlerdir google'a "custom 870" "tactical 870" yazmaktan gözlerimize uyku girmiyor Smile
Saygılar,
TT

Muzzletac.com
Alıntı Yaparak Cevapla
30-08-2009, 10:20 AM
Sn.TT
Konu yivsiz franchi.Benim aradığım detaylardı yoksa internetten konu ile bir çok yer buldum.Konya'da olabilir.
"870" e gelince espiri çok iyi idi, o paslanma riski çok fazla nemli mekanında amaca uygun olarak yerini aldı.
selam sevgiler
Alıntı Yaparak Cevapla
30-08-2009, 04:57 PM
Sn.Faruk,
Umarım forumumuzdan Sn.Göktuğ işi vesilesiyle size bu konuda yardımcı olabilir.
Darısı custom 870'lere diyorum. Smile
Saygılar,
TT

Muzzletac.com
Alıntı Yaparak Cevapla
31-08-2009, 10:54 AM
Öncelikle tanışma bölümünde mesaj yazmadan ilk mesajımı buradan gönderdiğim için tüm forum üyelerinden özür diliyorum.
Yaklaşık 2 aydır takip ettiğim forumda daha incelemem gereken çok fazla konu başlığı olduğundan tamamına yakınını incelemeden kendimde selam verme cesareti bulamadım açıkçası.

Sn. Faruk,

Sizin sorunuza gelince Konyada Abdullah KARA isimli bir ustanın derdinize derman olacağı düşüncesindeyim. Kendisi ile Bursadaki fuarda tanışma fırsatımız oldu. Bende vücut ölçülerim gereği standart dipçikleri kullanmakta zorlandığım ve gözüm gibi baktığım tüfeklerime aynı hassasiyet ile yaklaşıp teslim edebileceğime inandığım bir usta arayışı içerisindeyken tesadüfen kendisi ile tanıştım.
Kendisi ve oğulları fuar engamesi içerisinde ben ve diğer 3 arkadaşımın dipçik ölçülerini almak için, kibarlıklarından ve esnaflıklarından zerre kadar ödün vermeden, sabırla aralıksız 2 saat uğraştılar ve ölçülerimizi kayıt altına aldılar. İlk fırsatta kundak ve dipçik yapımı için bir tüfeğimi kendilerini göndermeyi düşünüyorum.

İnternetten bulabildiğim telefon numaralarını ( 0 535 208 78 93 - 0 332 516 13 68 ) gönderiyorum.

Eğer bu numaralar yanlış ise şu an iş yerindeyim, eve döndüğümde kartvizitlerinden numaraları tekrar kontrol edebilirim.
Tüm Mesajlarını Bul
Alıntı Yaparak Cevapla
31-08-2009, 12:35 PM
Sn.Faruk,
Bu arada komik gelecek ama, ahşap, gravür gibi konulardan pek hoşlanmadığım için size İstanbul'da bu işi yapan "arkadaş"ı tavsiye etmeyi unuttum Smile
0216 383 50 31
0216 383 66 97
0535 230 08 13
0505 969 45 71

Biraz tipik Türk işi işçilikleri var yalnız o konuda uyarayım Smile
Saygılar,
TT

Muzzletac.com
Alıntı Yaparak Cevapla
« Önceki | Sonraki »

Forum Atla:

Konuyu görüntüleyenler: 1 Misafir

İletişim | TabancaTufek.com | Yukarıya dön | İçeriğe Dön | Hafifleştirilmiş Sürüm | RSS